Την βοήθειά σας για το Λασίθι παρακαλω, που να μείνω?

parapontisj

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Γεια σε όλους, θα ήθελα την πολύτιμη συμβουλή σας για την δική μου ιδιαίτερη περίπτωση σχετικά με το που να μείνω στο Λασίθι.
Θα το επισκεφτώ δυστυχώς για 2 μέρες μόνο, σαν πρώτη γνωριμία, από Χανιά και μετά θα πρέπει να επιστρέψω. Ο στόχος μου λοιπόν είναι να επισκεφτώ τα πιο σημαντικά/όμορφα αξιοθέατα και παραλίες (πχ Χρυσή, Σπιναλόγκα, παραλίες με καθαρά, κρυστάλλινα νερά) χωρίς να αποκλείω τις παραδοσιακές απλές ταβέρνες με καλό φαγητό της κατηγορίας "η γιαγιά καθαρίζει τις πατάτες".
Με ενδιαφέρει λοιπόν γενικά το μέρος που θα μείνω να είναι μια βάση όπου θα βολεύει τόσο για τις εξορμήσεις μου, όσο και να είμαι γενικά κοντά για την μεγάλη επιστροφή στα Χανιά. Θα ήθελα ένα μέρος ήσυχο, χωρίς πολυκοσμία, φασαρία και ξενυχτάδικα.
Ευχαριστώ πολύ
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.748
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Καλως να ελθεις ..αν θες να πας σπιναλογκα μένεις Ελουντα η Αγιο Νικόλαο ειναι πιο βολικα για το νησι Χρυση φευγεις απο Ιεραπετρα οποτε καλο ειναι να εισαι κοντα εκει...Υπαρχουν δε αφθονα δωματια, ξενοδοχεια στις πολεις αλλα και στα χωρια, δες το μπαγκετ σου και ξεκινα τη ευραν μεσω booking η αλλου σαιτ...
 

parapontisj

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλως να ελθεις ..αν θες να πας σπιναλογκα μένεις Ελουντα η Αγιο Νικόλαο ειναι πιο βολικα για το νησι Χρυση φευγεις απο Ιεραπετρα οποτε καλο ειναι να εισαι κοντα εκει...Υπαρχουν δε αφθονα δωματια, ξενοδοχεια στις πολεις αλλα και στα χωρια, δες το μπαγκετ σου και ξεκινα τη ευραν μεσω booking η αλλου σαιτ...
Ευχαριστω πολυ,

και γω ετσι το σκεφτηκα για Ελουντα ή Αγ Νικολαο. Εαν εχει καποιος προσφατη, καλη εμπειρία με ενα απο τα 2 μερη παρακαλω ας μου πει. Θα με ενδιέφερε να ειναι κατι καθαρο με parking και σε λογικη τιμη.
Ευχαριστω και παλι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.535
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom