Κένυα Τη γνώμη σας για αεροπορικά εισιτήρια.

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Από πιο σαιτ έκλεισες τελικά μπας κι έχω την τύχη σου?Όχι τίποτ'άλλο αλλά έχω όλα τ'άλλα έτοιμα για το ταξίδι και κολλάω στο εισιτήριο.Κρίμα είναι!!!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
1. Είναι εντελώς λάθος να αγοράζεις εισιτήρια από τώρα για τον ερχόμενο Ιούλιο... ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει μέχρι τότε...
2. Η Αιγύπτιοι ειδικά είναι μια άθλια εταιρία με πολλά προβλήματα... μπορείς κάλλιστα να κλείσεις ένα εισιτήριο με τους Τούρκους π.χ σε ένα γραφείο και να το αγοράσεις στο τέλος του χρόνου... έτσι και ελαχιστοποιείς το ρίσκο της αναβολής και πετάς με μια αξιοπρεπή και ασφαλή εταιρία και δίνεις τα χρήματα 4 μήνες αργότερα...
3. Όπως είπα η συγκεκριμένη εταιρία έχει θεματάκια και δεν με εκπλήσει το γεγονός ότι και το site της είναι στον κόσμο του...
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Εννοείται ότι θα ήθελα να κλείσω με μία καλύτερη αεροπορική αλλά η διαφορά στην τιμή είναι μεγάλη και ανεβάζει το κόστος του ταξιδιού που ούτως η άλλως είναι υψηλό για την δική μου τσέπη.
Τις έχω ψάξει όλες π.χ η τουρκική που θα την ήθελα πολύ το έχει 590ε στο σάιτ (200ε επιπλέων της egypt) και νομίζω ότι στα γραφεία για να βρεις καλή τιμή πρέπει να δουλέυει γνωστός σου αλλιώς στο δίνουν ακόμη ακριβότερα απ'ότι έχω διαπιστώσει.
Αν γνωρίζεις κάποιο γραφείο που να έχει καλές τιμές με την τουρκική θα με βοηθούσες αν μου το έστελνες με π.μ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom