Νορβηγία "Τι αγχώνεσαι, μπας και σκοτεινιάσει;" (Η νύχτα που έγινε μέρα στα νορβηγικά φιορδ)

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Εγω παντως νιωθω κοσμογυρισμενος με τον hydronetta.Και Ισλανδια πηγα{που δεν με βλεπω να πηγαινω για οικονομικους λογους} και Νορβηγια[χλωμο το βλεπω για τους ιδιους λογους} μεχρι και Αφγανισταν[χρειαζεται να πω γιατι δεν θα παω εκει?}.Δεν εχω παραπονο.
Να΄σαι καλά! Σε μια μέρα δυσκολη στη δουλειά μ'έκανες να χαμογελάσω. Να συνεχίσω να σε ταξιδεύω λοιπόν. Καμιά ιδιαίτερη επιθυμία μήπως; Θα σου προσθέσω στο μενού Μαυριτανία και Ινδία που δεν έχουν γραφτεί ακόμα
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.731
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Μη βιάζεσαι να ανοίξεις καινούργια μέτωπα. Να τελειώσεις πρώτα το Περού είπαμε :)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Η αλήθεια είναι πως μας ξεσηκώνεις.Αλλά όσο και να μας ξεσηκώνεις σάμπως μπορούμε να πάμε εκεί που έχεις πάει? :D
Εύγε πάντως που σε έπιασε προκοπή.Αλλά ένα ένα.Να τελειώνεις μια ιστορία και μετά να αρχίζεις την άλλη.
Το φαν κλαμπ σου περιμένει τις νέες περιπέτειες σου:p
 

Athina!!!

Member
Μηνύματα
26
Likes
18
Ένα ταξίδι που θα έκανα αρχές καλοκαιριού και για λόγους ανωτέρας βίας ακυρώθηκε. Προσπαθούσα να απαλύνω την απογοήτευση μου βλεπωντας κάποιες φωτογραφίες στο ιντερνέτ αλλα ....:(Ειλικρινά οι φωτογραφίες σου είναι μοναδικές! Με βάλανε στο σκηνικό, με ταξίδεψαν. Έχω διαβάσει και άλλες ιστορίες σου και συμβαίνει το ίδιο! Μπράβο Μπράβο Μπράβο! Να σαι καλά να ταξιδεύεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.398
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom