Τι είναι απαραίτητο στη χειραποσκευή;

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
Καλά, εγώ επειδή έχω "καεί από το χυλό" πολλάκις γενικότερα προσπαθώ αν μπορώ να αποφεύγω τόσο μικρές ανταποκρίσεις (έχει τύχει με καθυστερήσεις και λοιπά να πετάξω μεν εγώ, αλλά όχι και η βαλίτσα μου).
Αλλά ναι, το σκέλος "Ρώμη" δυσχεραίνει και άλλο την κατάσταση! :D
Δηλαδή βάλε και κρέμα ημέρας και κρέμα νυκτός σε μικρές συσκευασίες και καμιά πιτζάμα, μπορεί να χρειαστεί....:D
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.725
Likes
11.621
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Δηλαδή βάλε και κρέμα ημέρας και κρέμα νυκτός σε μικρές συσκευασίες και καμιά πιτζάμα, μπορεί να χρειαστεί....:D
Καλά, εγώ κι από αυτά βάζω βεβαίως (εντάξει, όχι πιτζάμα, απλά ένα t-shirt) και πολλά επιπλέον, αλλά δεν τα έγραψα όλα επειδή αφενός θα αποκαλυφθεί ότι είμαι η βασίλισσα του ψυχαναγκασμού, αφετέρου δεν ήθελα να την αγχώσω την κοπέλα! :D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Συγνώμη το κιτ που δίνει η εταιρεία δε σας φτάνει ; Εχει τα πάντα μέσα ( από ωτασπιδες και οδοντοκρεμοβουρτσες εώς κάλτσες

Edit : μη μου πείτε ότι μπλαστρωνεστε με κρεμες ένα ώρα πτήσης
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.372
Likes
9.300
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Συγνώμη το κιτ που δίνει η εταιρεία δε σας φτάνει ; Εχει τα πάντα μέσα ( από ωτασπιδες και οδοντοκρεμοβουρτσες εώς κάλτσες

Edit : μη μου πείτε ότι μπλαστρωνεστε με κρεμες ένα ώρα πτήσης
ποιο κιτ? οτι θελετε λετε...με Alitalia που παει δεν θα εχει κιτ μεν, αλλα θα εχει αριστο φαγητο, ανετο αεροσκαφος με seat pitch απο τα καλυτερα της αγορας (τυφλα να χουν τα στενοχωρα 380), αριστο συστημα διασκεδασης με πολλες νεες ταινιες κ παιχνιδια, χαμογελαστο προσωπικο και φυσικα ανετη ανταποκριση στη Ρωμη με το νεο βραβευμενο συστημα διακινησης αποσκευων. ανετα προλαβαινεις και καφε στο αεροδρομιο, οι διαδικασιες τρανζιτ ειναι απλουστατες και ταχυτατες. οι ουρες, τυπικες σε κεντροευρωπαικα αεροδρομια ειναι αγνωστο φαινομενο στη Ρωμη.
παρε μονο ενα μαξιλαρακι οπως ειπαν, καμια ενυδατικη κρεμα προσωπου και τιποτε αλλο.
καλο ταξιδι..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μάλιστα .... Σε έναν κόσμο αγγελικά πλασμενο ίσως συμβούν όλα αυτά που περιγραφεις...
Καλημέρα σας :bleh:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
μη μου πείτε ότι μπλαστρωνεστε με κρεμες ένα ώρα πτήσης
καμια ενυδατικη κρεμα προσωπου και τιποτε αλλο.
καλο ταξιδι..
Ε, χμ, εννοώ για την περίπτωση που δεν φτάσουν την ίδια μέρα οι αποσκευές λόγω ανταπόκρισης μιας ώρας...Ε, τότε θέλω πλήρες σετ περιποίησης για τη διανυκτέρευση ;)
 

christel

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ για τις ποικίλες απαντήσεις σας! ;) Οι πληροφορίες που μου δώσατε είναι παραπάνω από κατατοπιστικές! Το Travelstories μπήκε στα favourites!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.030
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom