Τι θέλετε από το Travelstories το 2020;

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
στη συναντηση του φορουμ εχουμε τα ψευδωνυμα αλλα λεμε και τα ονοματα μας.
ειμαι καινουργιο μελος αλλα ειδα οτι πολλοι εχουν γνωριστει και κανουν και ταξιδια λογω του φορουμ.
Επιτρεψε μου να σου πω ενα μυστικο. Δεν υπαρχει ιδιωτικοτητα για κανεναν. οχι μονο εδω στο φορουμ αλλα κυριως εξω.
Διαφωνούμε αλλά οκ, προχωράμε, για να μη βγαίνουμε κι εκτός θέματος :lol:

(Ας κάνει το αφεντικό ό,τι νομίζει/πει η πλειοψηφία)
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.675
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Πολύ φασαρία για το τίποτα, διαβάζω τρεις σελίδες σχόλια για ιδιωτικότητα σε δημόσιο φόρουμ. Εμένα, για να είμαι εντός θέματος, μου λείπουν τα αεροπλανάκια που ήταν πάνω από τα ονόματά μας, ίδρωσα να μαζέψω τρία και μετά καταργήθηκαν!
 
Last edited:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Τα αεροπλανακια υπήρχαν πριν χρόνια, που τα θυμήθηκες. :lol:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Τα τελευταια χρονια πολλα μελη ανεβαζουν φωτογραφιες με το προσωπο τους και μελη της οικογενειας τους. Αλλοι εχουν φωτογραφιες τους στο αβαταρ. Αλλοι μπαινουν με ονοματεπωνυμο.Γενικα η εχει χαλαρωσει η αισθηση της μυστικοτητας και οχι της ιδιωτικοτητας. Εμενα θα με ενοχλουσε να μην ηξερα οτι φαινεται οτι διαβαζω, βασικα.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
όχι βέβαια εννοείται ότι βλέπουμε τα προφίλ και τελος πάντων ο καθένας βλέπει ότι θέλει αλλά είναι ΑΚΟΜΨΟ το να ξέρω πχ ότι ο ΓΙωργος γιαννης κωστας μπήκαν στο προφίλ μου(τυχαία τα λέω για παράδειγμα)άκομψο γι αυτούς να ξέρω την κίνηση που έκαναν,
άλλο το να δημοσιεύεις και να μετέχεις σε μιά συζήτηση φόρα παρτίδα και άλλο να κινείσαι ΙΔΙΩΤΙΚΑ και ο άλλος να ξέρει τι κάνεις
Συγνώμη με αυτό που έγραψες έτσι όπως το έγραψες το συμπέρασμα που βγάζω είναι ότι θέλεις να βγει αυτό για να μπορείς να κοιτάς το προφίλ χωρίς να ξέρουν ότι το κάνεις.
Είμαστε σε δημόσιο φόρουμ.
Αν θέλεις πληροφορίες μπαίνεις και διαβάζεις σαν επισκέπτης και κανένας δεν σε παίρνει χαμπάρι.
Από τη στιγμή που συμμετέχεις αποδέχεσαι κάποια πράγματα.
Γιατί δεν παραπονιέσαι στη Google Microsoft facebook Instagram για ιδιωτικότητα;;
Αυτά και τέλος από μένα για το θέμα αυτό.

Δε ξέρω τι είναι τα αεροπλανακια αλλά λέω Ναι να επανέλθουν
 
Last edited:
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Συγνώμη με αυτό που έγραψες έτσι όπως το έγραψες το συμπέρασμα που βγάζω είναι ότι θέλεις να βγει αυτό για να μπορείς να κοιτάς το προφίλ χωρίς να ξέρουν ότι το κάνεις.
Είμαστε σε δημόσιο φόρουμ.
Αν θέλεις πληροφορίες μπαίνεις και διαβάζεις σαν επισκέπτης και κανένας δεν σε παίρνει χαμπάρι.
Από τη στιγμή που συμμετέχεις αποδέχεσαι κάποια πράγματα.
Γιατί δεν παραπονιέσαι στη Google Microsoft facebook Instagram για ιδιωτικότητα;;
Αυτά και τέλος από μένα για το θέμα αυτό.

Δε ξέρω τι είναι τα αεροπλανακια αλλά λέω Ναι να επανέλθουν
Θα ήταν ενδιαφέρουσα η συζητηση σε άλλο τόπικ ίσως στο σόσιαλ περί ..ιδιωτικότητας και φόρουμ γιατί τώρα το κάνουμε μπάχαλο εδώ πέρα αλλά με προκαλείς και οφείλω μιά απάντηση.

Τι δουλειά έχει κατ αρχάς το facebook kai to instagram με εδώ πέρα με το travelstories?γιατί τα μπερδεύεις και που ξέρεις αν έχω και facebook κλπ..

Οσον αφορά τα ..εδώ τα του οίκου μας...λέμε τις απόψεις μας στο συγκεκριμένο τοπικ το τι θέλουμε απο το travelstories και εκφράζουμε διαφορετικές απόψεις στο συγκεκριμένο θέμα εισηγούμαστε ο καθένας κάποιες προτάσεις-αντιρρήσεις και ο Δευκαλίων αποφασίζει,όχι εσύ ,οπότε η δική σου σύσταση στο να..αποδέχομαι κάποια πράγματα μια που συμμετέχω στο φόρουμ άστοχη.
Οσο για το να μπαίνω σαν επισκέπτρια κλπ- πράγμα που ναι θα το έκανα ΑΝ συνεχιζόταν τελικά αυτή η λειτουργία-πρακτικά είναι μπελαλίδικο όταν διαβάζω και σκοπεύω να γράψω να συμμετέχω δηλαδή ενεργα- θάπρεπε να κανω συνδεση για να γράψω,να ξαναβγώ γιατί ΔΕΝ θαθελα αυτή τη λειτουργία του να με βλέπει κάποιος τι κάνω άντε πάλι να ξανασυνδεθώ για να γράψω κλπ κλπ ε αυτή τη δουλειά θα κάνουμε?
 
Last edited:
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Εμένα, για να είμαι εντός θέματος, μου λείπουν τα αεροπλανάκια που ήταν πάνω από τα ονόματά μας, ίδρωσα να μαζέψω τρία και μετά καταργήθηκαν!
Ναι ναι στα αεροπλανάκια!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Μα είναι προφανές! :haha:

Ήταν αεροπλανάκια που είχαμε κάτω από το username μας, ανάλογα με το πόσα μηνύματα είχαμε γράψει :bleh:

Παράσημα, γαλόνια, πως το λέτε εσείς στην Ελλάδα :lol: :lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.608
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom