Τι λέτε για μια καλοκαιρινή τραβελστορίτικη συνάντηση εν Θεσσαλονίκη;

thanosth

Member
Μηνύματα
3.390
Likes
6.951
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
πρότεινε βρε babaduma, χωρίς φόβο και με κοιλιόδουλο πάθος...:haha:
το κιτσεν μπαρ στο σάιτ γράφει για τους κοιλιόδουλους:
Η κουζίνα του Kitchen Bar είναι Αμερικάνικων προδιαγραφών με Ιταλικές και Μεσογειακές γεύσεις.
σε οτι αφορά την μουσική στην προσφατη μου επίσκεψη εκει, δεν θα έλεγα οτι ηταν δυνατότερη από το del arte που βρεθήκαμε!;)

και για τη θέα που λέγαμε:

aimg163.imageshack.us_img163_9974_snc00581m.jpg

Uploaded with ImageShack.us
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.815
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Σαν τι δηλαδή; εχεις τίποτε στα υπ' οψιν;
Έχω πολλά (και δεν εννοώ καφετέριες στην Πλαστήρα - φυσικά), μέχρι και την πλαζ της Αρετσούς θα έλεγα (anant-garde επιλογή! :haha: ), αλλά υπάρχουν αρκετά ταβερνάκια δίπλα στη θάλασσα (από Όμιλους μέχρι... την καντίνα με τα σουβλάκια μετά τη "Χαρά") - όρεξη νά'χουμε... :bleh:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Σε εποχες κρίσης θελουμε οικονομικες προτάσεις: στην αναγκη να πιουμε μονο μια μπυρα για να περιορισουμε το κοστος. Εγω ακόμη φυλαγμένη την έχω την λαοτιανή...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.815
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Σε εποχες κρίσης θελουμε οικονομικες προτάσεις: στην αναγκη να πιουμε μονο μια μπυρα για να περιορισουμε το κοστος. Εγω ακόμη φυλαγμένη την έχω την λαοτιανή...
Μα γι αυτό ακριβώς μίλησα και για την πλαζ αλλά και για την καντίνα. Να κάνουμε και συνειρμούς με Ινδία... :haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Δεν το κατεχω το θέμα τόσο καλά! Εννοείς να ερθουμε με ψαθες, μαγιό, παρεό, κουβαδάκια, φουσκωτά, στρωματα θαλάσσης, ρακέτες, φρίσμπι και ο θεός βοηθός;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.815
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Δεν το κατεχω το θέμα τόσο καλά! Εννοείς να ερθουμε με ψαθες, μαγιό, παρεό, κουβαδάκια, φουσκωτά, στρωματα θαλάσσης, ρακέτες, φρίσμπι και ο θεός βοηθός;
Θα σου πάρω τηλ. - μη γίνουμε ρεζίλι από δω!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλά εδώ γινόμαστε ρεζίλι; Αμα κάνουμε κιόλας όλες αυτές τις παρα θιν αλώς δραστηριότητες, θα κυκλοφορουμε ετσι άνετοι νομίζεις; Μάλλον πρέπει να βρω που έχω καταχωνιάσει την μπούργκα μου!
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλά εδώ γινόμαστε ρεζίλι; Αμα κάνουμε κιόλας όλες αυτές τις παρα θιν αλώς δραστηριότητες, θα κυκλοφορουμε ετσι άνετοι νομίζεις; Μάλλον πρέπει να βρω που έχω καταχωνιάσει την μπούργκα μου!
Εμπρός για παρά θιν΄...αλλιώς, δραστηριοτητες.
Καλοκαίρι ειναι πολλά δικαιολογει η ζέστη.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Προτείνω Bennigan's.

Τεράστιος χώρος, πολύ ωραίο περιβάλλον, άνετο πάρκινγκ, και φυσικά έχει από όλα: φαγητό, καφέ, μπύρες, ποτά και γλυκά!

Είναι απέναντι από τα ΙΚΕΑ, στον εμπορικό χώρο Απολλώνια Πολιτεία.

Τι λέτε;
 

turms

Member
Μηνύματα
2.089
Likes
2.903
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
αν και καπως αχρωμο το κοβω, το Bennigan's ειναι καλη προταση αλλα δεν ξερω κατα ποσο βολευει καποιους που μενουν δυτικα..

μου ειπαν για ενα τσεχικο εστιατοριο καπου στην σβωλου...να πιουμε και καμια pilsner...βεβαια δεν ξερω απο χωρο...

anyway, εμεις ισως σκασουμε μυτη αν και θα ειναι μετα διακοπως οποτε το ηθικο θα ειναι ή πολυ ανεβασμενο, ή στα ταρταρα παρεα με τον αδη....
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλα κανουμε και προτείνουμε μερη. Ας δηλώσουν και ποιοι ενδιαφερονται να ερθουν και μετά ας βάζουμε τα μερη σε ψηφοφορία σε σχεση με τους ενδιαφερομενους. Το εντος των τειχών ενδεχεται να βολεψει τους περισσοτερους. Αν ομως ψηφιστει το παρα θιν αλως μπορω να μεταφερω με ΙΧ τρεις κατοικους της ανατολικης Θεσσαλονικης. (αν ειναι και λεπτοι εως και τεσσερεις!)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.774
Μέλη
39.002
Νεότερο μέλος
nekpapagiannis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom