Τι μας είναι απαραίτητο ?

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μιας και ταξιδεύω πάντα με σακίδιο πλάτης, με οτιδήποτε κινείτε (οτοστόπ, τρένο, τρακτέρ), στα must που έχω μέσα είναι: ένα μικρό φαρμακείο αυτοκινήτου, ελβετικό σουγιά, βιβλιαράκι με απλές προτάσεις σε 20 γλώσσες, οδικός χάρτης της Ευρώπης, κινητό, φορτιστή με δύναμο, φωτογραφική μηχανή, ταυτότητα κι διαβατήριο και χρήματα :)
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Φωτογραφική μηχανή.. Μου έχει τύχει να ξεχάσω πάσο να ξεχάσω φορτιστές από το κινητό να ξεχάσω το κινητό πίσω αλλά όλα τα αξεσουάρ της φωτογραφικής μπαίνουν πρώτα σαν ιερά κυμίλια!
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Όλα καλά, αλλά τον ελβετικό σουγιά πώς τον περνάει κάποιος αν ταξιδεύει με σακίδιο και θέλει να το πάρει στο αεροπλάνο σαν χειραποσκευή? Εγώ μια φορά ξεχάστηκα και μου τον πήρανε(((
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
μιας και ταξιδεύω πάντα με σακίδιο πλάτης, με οτιδήποτε κινείτε (οτοστόπ, τρένο, τρακτέρ), στα must που έχω μέσα είναι: ένα μικρό φαρμακείο αυτοκινήτου, ελβετικό σουγιά, βιβλιαράκι με απλές προτάσεις σε 20 γλώσσες, οδικός χάρτης της Ευρώπης, κινητό, φορτιστή με δύναμο, φωτογραφική μηχανή, ταυτότητα κι διαβατήριο και χρήματα :)
Τα σώβρακα ξέχασες....:haha:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Όλα καλά, αλλά τον ελβετικό σουγιά πώς τον περνάει κάποιος αν ταξιδεύει με σακίδιο και θέλει να το πάρει στο αεροπλάνο σαν χειραποσκευή? Εγώ μια φορά ξεχάστηκα και μου τον πήρανε(((
όταν λέμε σακίδιο, δε λέμε eastpak άλλα τέτοιον

aplecak.4iu.pl_uploads_plecak_turystycznyjpg04022.jpg


άρα μπαίνει πάντα σαν αποσκευή στο αεροπλάνο :)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ε, ναι, σώβρακα οπωσδήποτε!
Μη χρειαστεί να πάς στο γιατρό σε κανένα ταξίδι σου, να'χεις ν'αλλάξεις πρίν πας... όπως λέγαν οι γιαγιάδες μας!! :bleh::haha:
Και οχι μονο γιατρο ....γκουχ γκουχ :D
(Ειμαι οφ τοπικ ...ειμαι ..το ξερω)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.680
Μέλη
38.945
Νεότερο μέλος
Dim69

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom