Ηνωμένο Βασίλειο Τι να δω στην Αγγλία;

Jim@ras

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλησπέρα σας,
Για να μην ανοίξω νέο τόπικ, θα γράψω εδώ το θέμα μου, που είναι παρόμοιο.
Είμαι 22 χρονών και το Σεπτέμβριο θα πάω στην Αγγλία για Erasmus. Θα είμαι στο Manchester Metropolitan University στο Crewe, λίγο έξω από το Manchester!
Θα ήθελα να με διαφωτίσετε σχετικά με τα ταξίδια που μπορώ να κάνω τόσο μέσα, όσο και έξω από την Μεγάλη Βρετανία..!
Εκεί πέρα θα είμαι για 4 μήνες περίπου, οπότε τι θα μπορούσα να κάνω από ταξίδια;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Καλησπέρα σας,
Για να μην ανοίξω νέο τόπικ, θα γράψω εδώ το θέμα μου, που είναι παρόμοιο.
Είμαι 22 χρονών και το Σεπτέμβριο θα πάω στην Αγγλία για Erasmus. Θα είμαι στο Manchester Metropolitan University στο Crewe, λίγο έξω από το Manchester!
Θα ήθελα να με διαφωτίσετε σχετικά με τα ταξίδια που μπορώ να κάνω τόσο μέσα, όσο και έξω από την Μεγάλη Βρετανία..!
Εκεί πέρα θα είμαι για 4 μήνες περίπου, οπότε τι θα μπορούσα να κάνω από ταξίδια;
Σκωτία,Ιρλανδία για αρχήν δεν φτάνουν;

Θα περισσέψει και άλλος χρόνος από τους 4 μήνες;
 

Jim@ras

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ναι δεν αντιλέγω..! Απλά θα ήθελα να ξέρω αν είναι εφικτό ένα ταξίδι στην Ολλανδία ή το Βέλγιο που είναι σχετικά δίπλα..
Ξέρω ότι οι 4 μήνες δεν είναι πολύς χρόνος, ωστόσο θέλω να γνωρίζω τις προϋποθέσεις :)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Ναι δεν αντιλέγω..! Απλά θα ήθελα να ξέρω αν είναι εφικτό ένα ταξίδι στην Ολλανδία ή το Βέλγιο που είναι σχετικά δίπλα..
Ξέρω ότι οι 4 μήνες δεν είναι πολύς χρόνος, ωστόσο θέλω να γνωρίζω τις προϋποθέσεις :)
Τότε άρχισε να ψάχνεις για πτήσεις.Η Ryanair νομίζω έχει για Βρυξέλλες(Charleroi) και Ολλανδία(Eindhoven).
 

Jim@ras

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλησπέρα σας,
Μένω στην Αγγλία με το πρόγραμμα Erasmus, και θα μείνω μέχρι 2 Ιανουαρίου. Μένω σε μια μικρή πόλη(Crewe), 35χλμ έξω από το Manchester! Τι άλλο θα μου προτείνατε από ταξίδια; Μέχρι στιγμής έχω πάει: Liverpool,Manchester,Chester,Birmingham,Leeds,Nottingham, ενώ έχω ήδη κανονίσει ταξίδι για Σκωτία,
Ιρλανδία και Λονδίνο :p
Τι άλλο καλό υπάρχει να δω μέχρι να φύγω; Και δεν λέω μόνο μεγάλες και γνωστές πόλεις, αλλά και καμία μικρή, αλλά γραφική :)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.804
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom