Λιβερία Τι ξερετε απο Λιβερια;

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
Μάλλον κι εγώ εκεί θα' μαι... λες να τα πούμε;
Το πλάνο είναι Μπενίν-Τόγκο-Μπουρκίνα-Νίγηρας-Μάλι-Γουινέα-Σενεγάλη-Γκάμπια, από Δυτική Αφρική.
Καλά, μη και ακούσεις εσύ για απαγωγές και επικινδυνότητα, αμέσως να το προσθέσεις στα πλάνα σου :lol:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Yemen
Διαβασε το American Darling, Russel Banks. Για μένα ήταν ιδανική εισαγωγή στην ιστορία και την πολιτική της χώρας. Μιας αμερικανίδα ακτιβίστρια παντρεύεται εναν κυβερνητικό αξιωματούχο και τον ακολουθεί στη Λιβερία. Προσοχή, είναι λογοτεχνία, δεν είναι εγκυκλοπαίδεια, μου προσέφερε όμως τεράστιο πλούτο πληροφοριων για μια χώρα για την οποία αγνοούσα τα πάντα.

Ενδιαφέρον και το ντοκιμαντέρ του Εξάντα για τα παιδιά- μαχητές ΕΞΑΝΤΑΣ - ΕΡΤ online

Η εμπόλεμη ζώνη επίσης έχει αναφερθεί στη Λιβερία MEGATV: WARZONE - ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΛΙΒΕΡΙΑΣ - αρχείο ντοκιμαντέρ , 2007-08 δεν έχω δει βέβαια το συγκεκριμένο ντοκιμαντέρ απλώς το παραθέτω.
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισραήλ, Ειρηνικός
Καλά όσο επικίνδυνη και να είναι η Λιβερία, σας βλέπω να μαζεύεστε ολόκληρο group, οπότε τους έχετε! :haha:
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υποσαχάρια Αφρική
Κι όταν επιστρέψετε, γρήγορα να καταθέσετε τις εντυπώσεις σας, να παίρνουμε και οι επόμενοι σειρά...
:3480:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom