Τουριστικό Πανόραμα 2010

eliasraft

Member
Μηνύματα
27
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Βαυαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική
Εγώ μετά από δυο συνεχόμενες χρονιές που έχω πάει έχω προσέξει ότι μάλλον κάθε χρόνο επιλέγουν κάποιους συγκεκριμένους προορισμούς, πχ Κω και Πάρο πέρσι, Καρπενήσι και Ρόδο φέτος, και τους προωθούν πολύ. Δεν ξέρω αν γίνεται και στην καμπάνια μας στο εξωτερικό αυτό αλλά είναι λίγο ύποπτο γιατί φαίνεται ότι προωθούνται κάποια συγκεκριμένα επιχειρηματικά συμφέροντα κάθε φορά...
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Λίγα πράγματα από Κυκλάδες, καλά τα λέει η vickokka. Καλά, Δωδεκάνησα τίποτα σχεδόν. Πολύ καλά οργανωμένο το Ιόνιο. Με εξέπληξαν προορισμοί που είχαν οργανωθεί απρόσμενα καλά και δεν θα τους επέλεγα εύκολα για διακοπές προηγουμένως, όπως Μουζάκι και Ξάνθη.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Απο αυριο εχει μετρο Συνταγματος εκθεση για τις Κυκλαδες...γι αυτο δεν ηταν στο τουριστικο πανοραμα ....:)

ΥΓ του χρονου να κανουμε περιπτερο τραβελστορις στο τουριστικο πανοραμα :clap:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Απο αυριο εχει μετρο Συνταγματος εκθεση για τις Κυκλαδες...γι αυτο δεν ηταν στο τουριστικο πανοραμα ....:)

ΥΓ του χρονου να κανουμε περιπτερο τραβελστορις στο τουριστικο πανοραμα :clap:
:clap::clap: τώρα σκεφθείτε ποιον θα θέλατε στο περίπτερο του travelstories :D :lol:
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Περασα για να ριξω μια ματια. Δυστυχως η κριση ηταν εμφανης και εκει. Το μονο που πηρα ηταν ο πολυ κατατοπιστικος τουριστικος χαρτης της Αργεντινης - ελπιζω να μου χρειαστει συντομα, αν και με τα νεα μετρα του Γιωργακη πιθανοτατα θα μεινει για αρκετο καιρο στη βιβλιοθηκη να το τρωει η σκονη.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Και στη Θεσσαλονίκη πάντως την προηγούμενη εβδομάδα που είχε την Summer Holidays Expo είχε πολύ λίγα πράγματα....
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Πήγα λοιπόν για πρώτη φορά στη έκθεση χάρη στο πόστ εδώ, ενημερώθηκα, μάζεψα το υλικό μου, συμπλήρωσα κ τα κουπονάκια των κληρώσεων για τα ταξίδια και σήμερα το μεσημέρι δέχθηκα κλήση πως ΚΕΡΔΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Ταξιδάκι 5 ημερών για 2 άτομα σε πεντάστερο Πάρο ή Μονεμβασιά! :clap::clap::clap:
Thanks, guys!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Πήγα λοιπόν για πρώτη φορά στη έκθεση χάρη στο πόστ εδώ, ενημερώθηκα, μάζεψα το υλικό μου, συμπλήρωσα κ τα κουπονάκια των κληρώσεων για τα ταξίδια και σήμερα το μεσημέρι δέχθηκα κλήση πως ΚΕΡΔΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Ταξιδάκι 5 ημερών για 2 άτομα σε πεντάστερο Πάρο ή Μονεμβασιά! :clap::clap::clap:
Thanks, guys!

Panagiota, πρόσεξε μόνο μήπως το ταξιδάκι είναι μούφα και έχει να κάνει με "παρακολούθηση σεμιναρίων χρονομερίδων" ή με κάποια υποχρεωτική καταβολή ποσού για βιβλία κλπ.:(

Δεν λέω μακάρι να είναι αυτό μόνο που λέει το δώρο σου!!:lol:
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Ευχαριστώ malysa, είμαι ψιλιασμένη. Χρονομερίδια δεν έχει η εν λόγω εταιρία, το έψαξα καλά, ζητάνε να μας κάνουν μια ενημέρωση μιας περίπου ώρας για τα προγράμματα τους και ένα μικρό ποσό των 30 ευρώ έκαστος για την κράτηση. Θα δείξει.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Panagiota, εύχομαι ειλικρινά να είναι όλα οκ με το δώρο που κέρδισες και να περάσεις ΤΕΛΕΙΑ είτε στην Πάρο είτε στην Μονεμβασιά, αλλά... αυτή η ενημέρωση μου "βρωμάει" ... Στο λέω γιατί κι εγώ την πάτησα πριν αρκετά χρόνια με ένα δώρο που είχα "κερδίσει" (μια βδομάδα στη Μαγιόρκα) σε ένα διαγωνισμό ενός περιοδικού. Μας κάλεσαν για ενημέρωση κάπου κοντά στον Πύργο Αθηνών και μας είπαν ότι για να πάρουμε το ταξίδι θα έπρεπε να "εγγράψουμε" στα προγράμματά τους και άλλους φίλους κλπ κλπ. Και στο τέλος έμεινα με τη χαρά των "δωρεάν" διακοπών στη Μαγιόρκα :(:mad:
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Χμμμ.. μας ζήτησαν μόνο την ενημέρωση, για να δούμε όμως... Ελπίζω να μη παίξει στραβή. Θα σας πω μόλις μάθω.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Panagiota,
την έχω πατήσει και γω πριν αρκετά χρόνια....
η ενημέρωση ήταν 2.5 ώρες :mad:.... προσπαθούσαν να μας πείσουν. $@%@@!! ...

Και δεν ξέρω αν δώσεις και τα 30 που λες, αν ισχύει....

Από περιέργεια, πες μας την εξέλιξη του θέματος....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.951
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom