Τους ανακοίνωσαν κατά λάθος πως το αεροπλάνο τους θα πέσει

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Στις 3 τα ξημερώματα του περασμένου Σαββάτου και ενώ το αεροπλάνο της British Airways πετούσε πάνω από τον Ατλαντικό στα...
35 000 πόδια για άγνωστη αιτία το πλήρωμα του αεροσκάφους ξύπνησε όλους τους επιβάτες και τους ανακοίνωσαν πως πρέπει να προετοιμαστούν για έκτακτη αναγκαστική προσγείωση.

Τους ανακοίνωσαν κατά λάθος πως το αεροπλάνο τους θα πέσει - tous anakoinosan kata lathos pos to aeroplano tous tha pesei

British Airways Flight Bound For Hong Kong Scares Passengers After Emergency Crash Message Plays By Mistake - ABC News

British Airways message error warns passengers of crash - Telegraph
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
!!!!!!!!!!!!!!!!
Δεν είμαστε καλά! Και έχει ξαναγίνει λέει σε πτήση της Aer Lingus πέρυσι! Πάλι καλά που δεν έπαθε κανένας ανακοπή
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
πλακα θε ειχε σαν εμπειρια για μερικα λεπτα δεν λεω θα τρομαζα αλλα μετα που θα σκεφτομουν αυτα που ακουσα και ειδα θα ελιωνα στα γελια...ελπιζω να μην κρατησε πολυ...
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
πλακα θε ειχε σαν εμπειρια για μερικα λεπτα δεν λεω θα τρομαζα αλλα μετα που θα σκεφτομουν αυτα που ακουσα και ειδα θα ελιωνα στα γελια...
Εισαι σίγουρος;
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
εγω θα ειχα ξεραθει απο το φοβο μου!
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
και εγω δεν ειπα οτι αν μου ελεγαν κατι τετοιο εκεινη την ωρα θα εκανα χαβαλε ακομα και με τους πιο τραγικους που κανω παρεα να ημουν στο αεροπλανο αλλα μετα απο λιγα λεπτα που θα ηταν ολα οκ δεν θα ημουν τρομοκρατημενος για αυτο που εζησα...θα το αντιμετωπιζα πιο πολυ με χιουμορ..
 

greekwolf

Member
Μηνύματα
147
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip America
Φαντάζομαι σκηνικό...φωνές, κλάματα, άλλοι να προσεύχονται, άλλοι να αποχαιρετιουνται…! Ελπίζω να μην συμβεί σε κανέναν μας!!!
Βέβαια θα συμφωνήσω και με τον panosast στο τελος κάποιοι θα προσπαθούσαν να το διακωμωδήσουν (σκουπίζοντας ταυτόχρονα τα δάκρυα τους) και κάποιοι άλλοι σίγουρα θα έριχναν χριστοπαναγιες! :bleh:
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
φαντασου αυτος που πεταγε καντηλια διπλα σου πιο πριν επειδη δεν τον αφηνε ο πιτσιρικας απο μπροστα να κοιμηθει με τις φωνες η τον επριζε η γυναικα του μετα να σταυροκοπιοταν και να εκανε ταματα σε ολο το εικονοστασι για να σωθει...και αφου του ελεγαν για λαθος παλι θα κατεβαζε ολους τους αγιους απο την αρχη στο πληρωμα...χαχα
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
ηθικό δίδαγμα...ο άνθρωπος δεν αλλάζει! :D
ενας καθηγητης πιο παλια βλεποντας με να μην παιρνω χαμπαρι απο συμβουλες μου ελεγε πρωτα πεθαινει ο ανθρωπος και μετα το χουι του και ειχε μεγαλο δικιο...παντως για να ειχε την πλακα του το σκηνικο επιβαλεται η πτηση να εχει ελληνες μεσα αντε και κανα κελεμπια:haha: αλλιως πεφτει πολυ η ποιοτητα του θεαματος..χαχα
 

greekwolf

Member
Μηνύματα
147
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip America
ενας καθηγητης πιο παλια βλεποντας με να μην παιρνω χαμπαρι απο συμβουλες μου ελεγε πρωτα πεθαινει ο ανθρωπος και μετα το χουι του
Ισχύει αυτό!

Αμα βρίσκονταν και Έλληνες είμαι σίγουρος πως σε όλες διακυμάνσεις της συμπεριφοράς θα ήμασταν πρώτοι! Πρώτοι στην γκρίνια πριν ξεκινήσει, πρώτοι στα ουρλιαχτά και την προσευχή, πρώτοι στις χριστοπαναγιες μόλις μαθαίναμε ότι όλα ήταν καλά και φυσικά πρώτοι στη διακωμώδηση και στο καλαμπούρι στο τέλος!!

Εκτός οτι βγήκαμε Οφ τοπικ κάτσε μην το πολυμελετάμε και πάθουμε τίποτα αντίστοιχο! :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom