Το απολυτο γαλαζιο GR

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
καθαρα υποκειμενικο το θεμα!για παραδειγμα υπαρχει μια καταπληκτικη παραλια στα ματαλα, η κοκκινη παραλια (οχι αυτη της Σαντορινης) που εχει βραβευτει απο ξενο περιοδικο ως τριτη ομορφοτερη στον κοσμο, αλλα δεν ειναι μεσα στις 10 της Ελλάδας!επισης θεωρω οτι η Μηλος εχει πολυ καλυτερη παραλια απο το Σαρακηνικο και τα Χανια απο τον Μπαλο!!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.112
Όντως και η παραλία είναι θέμα γούστου.Θα προσθέσω τις παραλίες Βρουλίδια,Γλάροι,Γιόσωνας και Κώμη στη Χίο.
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
να προσθεσω και εγω με την σειρα μου,αγ.νικητα και πορτο κατσικι λευκαδα.μυλοποταμος,ποτιστικα,λιμνιωνας πηλιο,αμμολοφους,βρασιδας καβαλα,βουρβουρα,καβουροτρυπες χαλκιδικη,κουκουναριες σκιαθου,ξι κεφαλλονια,ιος(δεν θυμαμαι το ονομα,εχω παει και 6 φορες :cool:)......θα ηταν πολλυ καλο να επαιρνε καποιος/α πρωτοβουλια να καναμε ενα γκαλοπ για τις παραλιες
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλά, το άρθρο γράφει Μπάλος για την Κρήτη, αλλά η φωτ/φία είναι Γραμβούσα...

Την τελευταία πουύ την βρήκαν ρε παιδιά την ''του παπά το αυλάκι'';
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.112
να προσθεσω και εγω με την σειρα μου,αγ.νικητα και πορτο κατσικι λευκαδα.μυλοποταμος,ποτιστικα,λιμνιωνας πηλιο,αμμολοφους,βρασιδας καβαλα,βουρβουρα,καβουροτρυπες χαλκιδικη,κουκουναριες σκιαθου,ξι κεφαλλονια,ιος(δεν θυμαμαι το ονομα,εχω παει και 6 φορες :cool:)......θα ηταν πολλυ καλο να επαιρνε καποιος/α πρωτοβουλια να καναμε ενα γκαλοπ για τις παραλιες
Βρε γκάλοπ να κάνουμε αλλά ποιές και απο ποιά νησιά θα βάλουμε μέσα?Άμα συμφωνήσουμε σε αυτό μπορούμε μετά να ψηφίσουμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.240
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom