Το επόμενο ταξίδι σας?

Σε ποια ήπειρο θα είναι το επόμενο ταξίδι σας?

  • Ευρώπη

    Votes: 31 60,8%
  • Βόρεια Αμερική

    Votes: 4 7,8%
  • Νότια Αμερική

    Votes: 1 2,0%
  • Ασία

    Votes: 12 23,5%
  • Αφρική

    Votes: 3 5,9%
  • Αυστραλία

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    51

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ποια ήπειρος θα σας φιλοξενήσει την επόμενη φορά που θα ταξιδέψετε? Για να δούμε τις προτιμήσεις σας :)

Με τη δική μου ψήφο πάντως η Ασία προηγείται με ένα-μηδέν :D
 

Angeliki

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή (ξανά)
αρτι αφιχθείσα από τη Μαγιόρκα της Ισπανίας, δε μπορώ να πω οτι σχεδιάζω σύντομα άλλο ταξίδι... Me gusto mucho l'espana!!! Είχα ένα επαγγελματικο ταξιδακι παλι! Εγώ παντως προς το παρόν ψηφίζω ευρώπη!
 

maria

Member
Μηνύματα
96
Likes
75
Ψήφισα Ευρώπη γιατί είναι αυτό που προγραμματίζω για το Πάσχα (Παρίσι). Αν ήταν η ερώτηση ποιο είναι το επιθυμητό επόμενο ταξίδι σας θα ψήφιζα Ασία, αφού το ξέρετε ότι η Ινδία είναι ένα ταξίδι-όνειρο που πιστεύω σε λίγα χρόνια να πραγματοποιήσω!
 

antigoni

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσιιιιιιιιι!!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ-επίσκεψη στον bro!!
Καλημέρα κι από μένα!!Άργησα λίγο, αλλά κάλλιο αργά..Εγώ εκφράζοντας καθαρά την επιθυμία μου, συμφωνώ με το Δευκαλίωνα και ψηφίζω Ασία..Δυστυχώς όμως είναι απλά επιθυμία..
 

giotamike

Member
Μηνύματα
87
Likes
170
Επόμενο Ταξίδι
USA
Σε μερικές μέρες Ζάγκρεμπ, στις 28 Ιουνίου Κωνσταντινούπολη και στις 22 Ιουλιου Μπρατισλάβα για 12 μέρες. Επιστροφή και στις 26 Ιουνίου και επόμενο ταξίδι ο γύρος της Γερμανίας με αυτοκίνητο (προτάσεις δεκτές ;) ).

Το πρόγραμμα λέει Οκτώβριο και πάλι Σαγκάη, αλλά θα προσπαθήσω να το αποφύγω. Όπως είπα και πριν, ελπίζω να βρεθεί λιγος χρόνος για εντυπώσεις. Μάλλον βλέπω να στέλνω στο Δευκαλίωνα τις φωτό, αν δεν προλάβω.

Καλημέρα σε ολους.!!:p
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Καλες διακοπες σε ολους.Μολις φευγω για το προγραμματισμενο ταξιδι μου....γυρος Βαλκανιων...κλπ.
 

kostasSTi

Member
Μηνύματα
61
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
South Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Tokyo
Μιας και οι δουλειές-υποχρεώσεις μου δε μου επέτρεψαν μέχρι σήμερα να κανονίσω το ταξιδάκι μου, δεν πάω Ολλανδία που είχα κατά νου, αλλά Αυστρία, Τσεχία, Ουγγαρία. Δε μπορώ να πω οτι με χαλάει μιας και στην Αυστρία θα συναντήσω ένα φίλο μου που έχω καιρό να δω, ενώ στην Ουγγαρία και στην Τσεχία θα πάω για πρώτη φορά... Την Τρίτη λοιπόν που μας έρχεται, την κάνω και επιστρέφω με πλούσιο υλικό!!! :D:D:D
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τα αμέσως επόμενα μου ταξίδια είναι Ευρώπη για low-cost. Έχω όμως ένα δίλημμα για ένα ταξίδι του χρόνου την άνοιξη (αν το κάνω) ... Ουζμπεκιστάν και Κυργυστάν ή Αρμενία και Γεωργία?
Έχει πάει κανείς?
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Σήμερα επιστρέφει απο Μεξικο- Γουατεμαλα -Ονδουρα ζευγάρι κολλητών φίλων. Ηταν καλοσχεδιασμενο 17ημερο πρόγραμμα-όλο οδικό. Πολύ ζουγκλα, Μάγιας, νησακια σε ηφαιστεια κλπ.
Συνήθως ειναι οι ανιχνευτες μας. Πανε πρωτοι και μετά εμεις.
Αρα ειναι μια επιλογη για το 2008.
Αλλες εξισου δυνατες ειναι Μογγολία - Θιβετ και Μαδαγασκάρη.
Χωρίς να αποκλείουμε Ινδοκινα ή Υπερσιβηρικό
Οχι, Υεμενη δε μπορουμε γιατι καλοκαιρι δεν υποφέρεται.
Και η Αυστραλία "παιζει" αλλα θελει πολύ χρόνο..
Επομένως, ειμαστε πάντα ανοιχτοί και οταν ειμαστε και "ζεστοί" φύγαμε...
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
..καλα ειμαι ασυγχώρητος.
Να ξεχάσω Κουβα με κοστα Ρίκα;
 

giotamike

Member
Μηνύματα
87
Likes
170
Επόμενο Ταξίδι
USA
Απ'οτι φαίνεται μάλλον στα τέλη Σεπτεμβρίου για Σαγκάη. Το Νοέβριο έχει Σουηδία και μετά κάπου στην κεντρική Ευρώπη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.161
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom