Το καλύτερο αεροδρόμιο στον κόσμο

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Mikronisia.jpg λέει. Εγώ είμαι καλύτερος όμως, βρήκα και τη λιμνοθάλασσα και το νησάκι :bleh:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Εδω η go2dbeach βρηκε τον chief με τη χορταρενια φουστα και εσυ νομιζεις οτι κατι εκανες:haha:
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
Ευχαριστω παιδια...θυμιστε μου να μην ξαναμπω στο φορουμ απο τη στιγμη που θα κλεισω τα εισητηρια!!:haha:
Μολιs γυρισω θα με ξανακουσετε!!
αλλο ενα πραγμα που δεν πρεπει να κανεις πριν απο πτηση ειναι να δεις lost. εβλεπα στη ΝΕΤ παρασκευη βραδυ και το αλλα πρωι στις 8 πετουσα. σπαει ο διαολος το ποδαρι του και δειχνει ενα επεισοδιο οπου καποιος θυμαται το ατυχημα και δειχνει ακριβως τι συνεβη. το πρωι στη δικη μου πτηση οταν απογειωθηκε το αεροπλανο για καποιο λογο εμενε σταθερα σε χαμηλο υψος πριν αρχισει να ανεβαινει. εκει με ελουσε ενας κρυος ιδρωτας και ελεγα απο μεσα μου "δε σηκωνεται τωρα θα πεσουμε δε σηκωνεται τωρα θα πεσουμε"!!!

για αυτο: ΟΧΙ LOST ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΤΗΣΗ
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
10
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Αφρική
Top of the top

Singapore Changi International Airport

Εντυπωσιακοί ανθισμένοι κήποι, πισίνα με ξαπλώστρες και θέα στο διάδρομο απογείωσης, σινεμά, ειδικοί σχεδιασμένοι παιδότοποι, spa υπερσύγχρονο, 50 εστιατόρια, μπουτίκ όλων των γνωστών οίκων μόδας....κλπ. Απίστευτα όμορφο....εντυπωσιακό ....απίστευτες υπηρεσίες.
Τη 1η φορά ....βγήκαμε 3 ώρες μετά την άφιξη μας.
Τη 2η φορά, επειδή ήταν σταθμός μεταβίβασης μείναμε μόνο 2 ώρες....
Δεν ξέρω αν θα υπάρξει και 3η φορά, εκείνο που ξέρω είναι ότι θα έχω πρόβλημα σίγουρα να ξεκολλήσω.
 

davidcas

Member
Μηνύματα
38
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-Bora
Top of the top

Singapore Changi International Airport

Εντυπωσιακοί ανθισμένοι κήποι, πισίνα με ξαπλώστρες και θέα στο διάδρομο απογείωσης, σινεμά, ειδικοί σχεδιασμένοι παιδότοποι, spa υπερσύγχρονο, 50 εστιατόρια, μπουτίκ όλων των γνωστών οίκων μόδας....κλπ. Απίστευτα όμορφο....εντυπωσιακό ....απίστευτες υπηρεσίες.
Τη 1η φορά ....βγήκαμε 3 ώρες μετά την άφιξη μας.
Τη 2η φορά, επειδή ήταν σταθμός μεταβίβασης μείναμε μόνο 2 ώρες....
Δεν ξέρω αν θα υπάρξει και 3η φορά, εκείνο που ξέρω είναι ότι θα έχω πρόβλημα σίγουρα να ξεκολλήσω.
+1
 

davidcas

Member
Μηνύματα
38
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-Bora
εκει με ελουσε ενας κρυος ιδρωτας και ελεγα απο μεσα μου "δε σηκωνεται τωρα θα πεσουμε δε σηκωνεται τωρα θα πεσουμε"!!!
Καμια φορά δεν χρειάζεται να είσαι σε αεροπλάνο για να κάνεις τέτοιες σκέψεις :p:haha:
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
Top of the top

Singapore Changi International Airport

Εντυπωσιακοί ανθισμένοι κήποι, πισίνα με ξαπλώστρες και θέα στο διάδρομο απογείωσης, σινεμά, ειδικοί σχεδιασμένοι παιδότοποι, spa υπερσύγχρονο, 50 εστιατόρια, μπουτίκ όλων των γνωστών οίκων μόδας....κλπ. Απίστευτα όμορφο....εντυπωσιακό ....απίστευτες υπηρεσίες.
Τη 1η φορά ....βγήκαμε 3 ώρες μετά την άφιξη μας.
Τη 2η φορά, επειδή ήταν σταθμός μεταβίβασης μείναμε μόνο 2 ώρες....
Δεν ξέρω αν θα υπάρξει και 3η φορά, εκείνο που ξέρω είναι ότι θα έχω πρόβλημα σίγουρα να ξεκολλήσω.
αυτο δεν ειναι αεροδρομιο, ειναι υπερπολυτελεστατο ξενοδοχειο το οποιο τυγχανει να εχει και αεροδιαδρομο
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Κο Σαμούι άπαιχτο

Παιδια , το καλυτερο που εχω δει ηταν στο Κο Σαμουι στην Ταυλανδη - ριχτε μια ματια στιs φωτο μου - με δευτερο κολλητα τηs Πουντα Κανα στον Αγιο Δομηνικο :clap:.
Αλλα αυτο που πρεπει να δακρυσω μολιs το δω , πιστευω θα ειναι στο Ελ Νιντο στο Παλαουαν. Η αιθουσα αναμονηs ειναι τρειs αιωρεs και ο αεροδιαδρομοs χωματοδρομοs!
Εξαρταται βεβαια τι θεωρει κανειs καλυτερο ;).

Ενταξει φοβερο κι αυτο τηs Σιγκαπουρηs , δε λεω..
Που να το βλεπες και με τους πυρσούς:clap:
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Τα καλυτερα αεροδρομια που εχω δει ειναι:
1. Singapore Changi International Airport
2. Munich International Airport
3. Bangkok Suvarnabhumi Airport
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Φωτο απο το σαμουι αιρπορτ.
σιγουρα το αδικουν.ειναι πανεμορφο.
 

Attachments


Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom