Το ταξίδι εχει σημασία και οχι ο προορισμος

jdaskal13

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Οπως οι περισσοτεροι μαγευομαι με την προετημασια του ταξιδιου και την θεωρω μαζι με την αναμονη μερος της ευχαριστησης.Οταν τελικα κανω το ταξιδι και πηγαινω στα μερη που εχω προγραμματισει και για τα οποια εχω μαζεψει πληροφοριες,μενω στα ξενοδοχεια που εχω επιλεξει και ειναι ολα οπως τα περιμενω η καλυτερα,τοτε θεωρω τον ευατο μου δικαιομενο και το ταξιδι πετυχημενο.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Οπως οι περισσοτεροι μαγευομαι με την προετημασια του ταξιδιου και την θεωρω μαζι με την αναμονη μερος της ευχαριστησης.Οταν τελικα κανω το ταξιδι και πηγαινω στα μερη που εχω προγραμματισει και για τα οποια εχω μαζεψει πληροφοριες,μενω στα ξενοδοχεια που εχω επιλεξει και ειναι ολα οπως τα περιμενω η καλυτερα,τοτε θεωρω τον ευατο μου δικαιομενο και το ταξιδι πετυχημενο.
Εγώ πάλι θεωρώ επιτυχημένα τα ταξίδια που με βοηθούν να ανατρέψω τις απόψεις μου, αν είναι να πάω κάπου για να τα βλέπω όλα όπως θέλω εγώ γιατί να το κάνω? τον εαυτό μου τον επιβεβαιώνω και στο σπίτι μου...φτηνότερα.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αρχίσαμε...

Καλώς ήρθες jdaskal13!!
Εγώ βρίσκομαι στο μέρος της αναμονής απ'αυτά που έγραψες...Δεν περνάνε οι μέρες με τίποτα!!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.445
Καλως ήλθες jdaskal13 δεν πρόσεξα ότι είναι το πρώτο ποστ άρα νέος στο φόρουμ,..ευτυχώς που είναι και άλλοι πιο παρατηρητικοί απο μένα....
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.107
Μη δίνεις σημασία στον Borealis... είναι που του έσβησαν ένα τόπικ πολύ χμμ σοβαρό και έχει στενοχωρηθεί...:bleh:
Καλωσόρισες! :) Συμφωνώ απόλυτα περί οργάνωσης και αναμονής του ταξιδιού ότι είναι κομμάτι της ευχαρίστησης!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλωσόρισες! :) Συμφωνώ απόλυτα περί οργάνωσης και αναμονής του ταξιδιού ότι είναι κομμάτι της ευχαρίστησης!
Που θες να παμε ταξιδι; Θα το οργανωσεις εσυ για να ευχαριστηθεις...

jdhjkd13 καλως ηρθες...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.445
Είναι ένα ωραίο θέμα πάντως το πως δηλαδή προετοιμάζει,οργανώνει και σχεδιάζει κανείς το ταξίδι και τι θεωρεί αναγκαίο....
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ορισες στην παρεα.
 

Terry_Panthro

Member
Μηνύματα
57
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
ΦΛΟΡΕΣΤΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Οπως οι περισσοτεροι μαγευομαι με την προετημασια του ταξιδιου και την θεωρω μαζι με την αναμονη μερος της ευχαριστησης.Οταν τελικα κανω το ταξιδι και πηγαινω στα μερη που εχω προγραμματισει και για τα οποια εχω μαζεψει πληροφοριες,μενω στα ξενοδοχεια που εχω επιλεξει και ειναι ολα οπως τα περιμενω η καλυτερα,τοτε θεωρω τον ευατο μου δικαιομενο και το ταξιδι πετυχημενο.
Καλώς ήρθες καταρχάς.Εγώ πάντως διαφωνώ με τον τίτλο σου και συμφωνώ με όσα λες μετά:p
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
life's a journey not a destination που λένε και οι aerosmith!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.064
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom