Το τελευταίο ταξίδι της Άννυς

Menelaos83

Member
Μηνύματα
103
Likes
88
Θερμά συλλυπητήρια και απο μενα.
Κουραγιο Χρηστο.
Η θυμηση της να σου φερνει παντα γλυκες αναμνησεις.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Λένε πως το διαδίκτυο είναι ένας ψεύτικος κόσμος, οι "φιλίες" που δημιουργούνται δεν έχουν διάρκεια αν δεν γνωριστείς προσωπικά και πολλά ακόμα... Καμιά φορά όμως, μέσα από αυτόν τον χώρο, συναναστρέφεσαι και αξιόλογους ανθρώπους, που με τα χρόνια κερδίζουν χώρο στη σκέψη σου και χαμόγελα στην ψυχή σου, γιατί η συμπεριφορά τους ταιριάζει με την δική σου, γιατί σου συμπαραστέκονται στα δύσκολα και διασκεδάζουν μαζί σου στα εύκολα, παρά που δεν έχεις ποτέ συναντηθεί...
Απόψε λοιπόν, είπα να σεργιανίσω σε μια παλιά και αγαπημένη ιντερνετική γειτονιά, μετά από πολύ καιρό...
και συγκλονίστηκα διαβάζοντας για την ξαφνική απώλεια μιας σπουδαίας φίλης... έξι χρόνια, οι συγκυρίες δεν προέκυψαν για να συναντηθούμε, όμως ήταν πάντα παρούσα, γλυκιά και ευγενική... στα γενέθλια του άνδρα μου και στα δικά μου, σε μηνυματάκια προσωπικά για διάφορα, σε γράμματα συμπαράστασης όταν κάτι με στενοχωρούσε... αντίστοιχα και από την δική μου πλευρά !
Συγκινήθηκα πολύ απόψε, τα συναισθήματα είναι έντονα και η ταραχή μεγάλη... θα΄πρεπε ίσως να έχουμε προσπαθήσει περισσότερο, να τα πούμε από κοντά...
Όπως και να΄ναι, θα την θυμάμαι πάντοτε με αγάπη... εύχομαι δύναμη και στους δικούς της ανθρώπους !
Καλό σου ταξίδι αγαπημένη διαδικτυακή φίλη, θα μου λείψεις...
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κάθε επόμενο!
Είναι ότι πιο λυπηρό έχω ακούσει τον τελευταίο καιρό!Καλό ταξίδι!Κουράγιο σε όλο το forum και ιδιαίτερα στα δικά της πρόσωπα!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ονειρεμένο Ταξίδι
Trobriand Islands...
Σαν σήμερα, πριν έναν χρόνο, 'έφυγε' η Άννυ....
Εύχομαι ο χρόνος που πέρασε να 'απάλυνε' έστω και ελάχιστα τον πόνο της απώλειας για τον αγαπημένο της σύζυγο, τον Χρήστο...
Τη θυμόμαστε, τη μνημονεύουμε και η ανάμνησή της ζει στις καρδιές μας...
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
τι να πω..αδικο.. στη οικογενεια ευχομαι νανε καλα να τη θυμουνται παντα ...
 

fantasia13

Member
Μηνύματα
163
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινικη Αμερικη
Κριμα......λυπαμαι .....κουραγιο.....
 

katsapleouras

Member
Μηνύματα
90
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Σέρρας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με καλή παρέα:παντού
Τι λες ρε παιδι μου.... καλο παραδεισο να εχει η κοπελα.....
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
δεν την ειχα δει ποτε και ειναι ακριβως οπως την φανταστηκα..τοσο γελαστη και γλυκια...ας ειναι αναπαυμενη..
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Χαμογελαστή και καλόβολη όπως την γνωρίσαμε μέσα από εδώ.

Κρίμα και πάλι κρίμα.....

Να είσθε καλά και να την θυμάστε πάντα.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
1.773
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
Πέρυσι τέτοια περίοδο δεν εμπαινα λόγω προσωπικών θεμάτων κ δεν το είχα πληροφορηθεί.
Στεναχωρήθηκα πολύ κι ας μην είμαι από τα μέλη που την γνώρισαν από κοντά.
Μου έχει δώσει δεκάδες απαντησεις & είχα ακουλουθήσει βήμα προς βήμα της συμβουλές στο γαμήλιο ταξίδι στα cinque Terre.
Μερικά γεγονότα είναι πολύ άδικα...
Εύχομαι στον σύζυγο ο καιρός να απάλυνε λίγο τον πόνο και σε εκείνη να ταξιδεύει κάπου όμορφα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.685
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom