Το φαράγγι του Ρίχτη

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
έκανα τελικά 7ήμερο στα Φαλάσαρνα όπως κάθε χρόνο. κι ένα βράδυ στις ερημιές του Κεδρόδασους για πρώτη μας φορά, είχε καταπληκτικό κλίμα, ελαφρό αεράκι που έκοβε..τη ζέστη, και νερά ίσως καλύτερα από τα Φαλάσαρνα.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.733
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
έκανα τελικά 7ήμερο στα Φαλάσαρνα όπως κάθε χρόνο. κι ένα βράδυ στις ερημιές του Κεδρόδασους για πρώτη μας φορά, είχε καταπληκτικό κλίμα, ελαφρό αεράκι που έκοβε..τη ζέστη, και νερά ίσως καλύτερα από τα Φαλάσαρνα.
... 7HMERO και κανενα τηλεφωνο ε? ααααα βρηκα και το αρθρο σου.....επρεπε να το ειχα καταλαβει πως ησουν εσυ γιατι το πηρε το ματι κατι στο σαιτ...;)
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλέ στα μέρη μου δεν θα ερχόσουν? Γιατί άλλαξες γνώμη? Η αλήθεια είναι βέβαια ότι και'γω στην άδεια μου θα πάω Χανιά πάλι...νότια. Παλαιόχωρα, ελαφονήσι κλπ...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλέ στα μέρη μου δεν θα ερχόσουν? Γιατί άλλαξες γνώμη? Η αλήθεια είναι βέβαια ότι και'γω στην άδεια μου θα πάω Χανιά πάλι...νότια. Παλαιόχωρα, ελαφονήσι κλπ...
Είναι στο πρόγραμμα για το επόμενο 4ήμερο. κάνουμε μπάνια και τον Οκτώβρη. θα σε ειδοποιήσω για να ετοιμάσεις τα ξεροτήγανα...
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Είναι στο πρόγραμμα για το επόμενο 4ήμερο. κάνουμε μπάνια και τον Οκτώβρη. θα σε ειδοποιήσω για να ετοιμάσεις τα ξεροτήγανα...
Αν εννοείς αυτό το 4ήμερο, θα λιάζω την κορμάρα μου στις παραλίες του Ξεροκάμπου... :)
Αυτά τα ξεροτήγανα δεν είναι γραφτό να τα φας μου φαίνεται.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom