ΗΠΑ Το D.N.(Y).A μου.....

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Κλεό που είσαι? Πάλι βιδώθηκες στο καφενέ , πίνεις καφέ και παίζεις τάβλι? Για γράψε την συνέχεια, γιατί σίγουρα υπάρχει συνέχεια. Κάτι θα μας έχεις κρύψει, δεν μπορεί, κάτι δεν μας έγραψες. Ελα βρε κουτό... δεν θα μαρτυρήσουμε τίποτα... (τελικά έκλεισαν οι βαλίτσες ή τις δέσατε με σκοινιά?)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ξεχασα να πω οτι δε μου αρεσει το ταβλι και δεν επιδιωξα να μαθω.Μονο πλακωτο ξερω .(αυτο που πλακωνεις το ενα πουλι με το αλλο ,χτυπωντας το με το δαχτυλο)Ποιος θα μου μαθει ταβλι?:haha:
Dimουλα οι βαλιτσες απο το πολυ χοροπηδητο ..ξεχαρβαλωσαν και καποιες ψυχες αγορασαν καινουριες.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Eσυ παιδι μου εκανες διατριβη στο θεμα.:bleh::bleh:
Ολακερα κασονια στειλατε στην Ελλαδα!
Παντως το εχω ξαναγραψει και αλλου :αυτο ηταν το μοναδικο μου ταξιδι που στο τελος δανειστηκα χρηματα απο τη φιλη μου ..για τα τελευταια ψωνια στο αεροδρομιο.Ειχα στεγνωσει εντελως.Ενω σε ολα τα ταξιδια εχω τον ελεγχο και συνηθως επιστρεφω και χρηματα ...σε αυτο τιναξαμε τη μπανκα στον αερα!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Eσυ παιδι μου εκανες διατριβη στο θεμα.:bleh::bleh:
Ολακερα κασονια στειλατε στην Ελλαδα!
Παντως το εχω ξαναγραψει και αλλου :αυτο ηταν το μοναδικο μου ταξιδι που στο τελος δανειστηκα χρηματα απο τη φιλη μου ..για τα τελευταια ψωνια στο αεροδρομιο.Ειχα στεγνωσει εντελως.Ενω σε ολα τα ταξιδια εχω τον ελεγχο και συνηθως επιστρεφω και χρηματα ...σε αυτο τιναξαμε τη μπανκα στον αερα!
Και γώ...ξέφυγα πολύ!!!
Δε μετανιώνω ΤΙΠΟΤΑ όμως!!! Αυτό είναι το χειρότερο... :haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μια ερωτηση:Πηγε κανεις σας στο καταστημα Guess που βρισκεται στην πλατειουλα πανω απο το Pier 17?Και αν ναι,σας φανηκε οριτζιναλ?Εχω λογο που ρωταω.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μια ερωτηση:Πηγε κανεις σας στο καταστημα Guess που βρισκεται στην πλατειουλα πανω απο το Pier 17?Και αν ναι,σας φανηκε οριτζιναλ?Εχω λογο που ρωταω.
λοιπον παλι θα σε απογοητευσω.. Στο τελος θα με πειτε γεροντοπαραξενη, αλλα η αληθεια ειναι οτι εχω καποια κολληματα οσον αφορα στα ψωνια.
Ετσι οπως ξερναω με την Αστορια ,το ιδιο παθαινω και με την Guess. Τα σιχαινομαι τα προϊοντα της , οπως και της Bebe ! Στο pier 17 πηγα βραδακι και επεσα στο κλεισιμο των καταστηματων, οποτε δεν εχω αποψη. Εκανα μια βολτα μεσα , εφαγα και ενα χοτ ντογκ , κατσαμε στο υπαιθριο μπαρακι με την αμμο και βλεπαμε την γεφυρα του Brooklyn
Στο Macy's χαλασα τα περισσοτερα λεφτα μου , στη ΝΙΚΕΤΟWN , στο footlocker και σε καποια μαγαζια στο Village και στο Soho και σε καποια στην 5th Avenue
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Λοιπον το μαγαζι ηταν πολυ κυριλε και εμοιαζε αυθεντικο και πηρα ρολοι..εσκασα 200 ευρω και το ρολοι χανει σταθερα 5 λεπτα .Το πηγα στην αντιπροσωπεια την εδω...αλλαξαν μηχανισμο ...τα ιδια ...και αυτοι το ιδιο μου ειπαν για εγγυηση...στο τελος βαρεθηκα και το παρατησα στη μοιρα του.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Καλα αμα με δεις μην ξερασεις, μπορει να φοραω Guess...
Γιατι εχεις σκοπο να κανεις εμφανιση στας Αθηνας????

Υ.Γ θα φροντισω να φερω μαζι μου paper bag
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μολις τωρα στο ζαπινγκ επεσα πανω σε μια ταινια ...
Η κοπελα ρωτα τον τυπο "Πες μου με λιγα λογια πως ειναι η Νεα Υορκη"
Απαντα αυτος: Ηuge , filthy and WONDERFUL
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.244
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom