Το Travelstories στο περιοδικό Mystery!

Μηνύματα
626
Likes
143
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Στο τρέχον τεύχος 49 του περιοδικού Mystery (περισσότερα μπορείτε να βρείτε στην ιστοσελίδα http://www.metaekdotiki.gr ) και συγκεκριμένα στην σελίδα 8 του περιοδικού αναγράφεται το όνομα της αγαπημένης σελίδας: Travelstories.gr !

Στη μόνιμη και μηνιαία στήλη του περιοδικού "Πλανήτης Μυστηρίων" υπάρχει η είδηση "Η καλύτερη δουλειά του κόσμου". Αν θυμάστε παλαιότερα ο Θάνος είχε ποστάρει εδώ, στο φόρουμ, την είδηση αυτή.

Όπως καταλαβαίνετε, ο υποφαινόμενος (που είναι υπεύθυνος για την επιμέλεια και τη σύνταξη της στήλης "Πλανήτης Μυστηρίων" στο περιοδικό Mystery) έγραψε την είδηση αυτή που διάβασε από το ποστ του Θάνου και μόλις την έγραψε, έβαλε από κατώ και την πηγή που δεν είναι άλλη από το ... travelstories.gr !!!

Πάμε ρε TravelStories !!!!

Υ.Γ: Παραθέτω φωτογραφία από την σελίδα 8 του περιοδικού:

aimg13.imageshack.us_img13_5641_travelstorieslp6.jpg
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
μα καλα γιατι μας περασες για τιποτα τυχαιους?:bleh::haha:

αντε και εις ανωτερα!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ειμαστε μυστηριο σαιτ με μυστηρια μελη , οποτε μπηκαμε στο καταλληλο περιοδικο :lol:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Ρε μπαγάσα Xontro Mpizeli που τα βρήκες όλα αυτά μαζεμένα; Πραγματικός θησαυρός!

Καταρχήν να το ξεκαθαρίσω, δεν έχω διαβάσει τίποτε σχετικό με ευαγγέλια μαγισσών, δεν ξέρω τον κύριο Γκούρτζιεφ, ούτε με έχει απασχολήσει η μυστική ιστορία της μεγαλύτερης συνομωσίας του κόσμου, αλλά παρόλα αυτά έχω συγκλονιστεί... Θα γραφτώ συνδρομητής σε όλα...Βρε τι γίνετε στον κόσμο κι εγώ χαμπάρι...

Φεύγω, πάω στο Μαρακές μπας και βρω στα σουκ του το ιερό δισκοπότηρο... καλό τριήμερο... και κρατήστε μου το δώρο μου... την σπάνια προπαγανδιστική αφίσα...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.419
Likes
7.758
Ρε μπαγάσα Xontro Mpizeli που τα βρήκες όλα αυτά μαζεμένα; Πραγματικός θησαυρός!

Καταρχήν να το ξεκαθαρίσω, δεν έχω διαβάσει τίποτε σχετικό με ευαγγέλια μαγισσών, δεν ξέρω τον κύριο Γκούρτζιεφ, ούτε με έχει απασχολήσει η μυστική ιστορία της μεγαλύτερης συνομωσίας του κόσμου, αλλά παρόλα αυτά έχω συγκλονιστεί... Θα γραφτώ συνδρομητής σε όλα...Βρε τι γίνετε στον κόσμο κι εγώ χαμπάρι...

Φεύγω, πάω στο Μαρακές μπας και βρω στα σουκ του το ιερό δισκοπότηρο... καλό τριήμερο... και κρατήστε μου το δώρο μου... την σπάνια προπαγανδιστική αφίσα...
Ελοχίμ και Νεφελίμ???
 

tania

Member
Μηνύματα
203
Likes
179
Επόμενο Ταξίδι
δεν ξέρω!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Το επόμενο ταξίδι
Μπράβο Xontre Mpizele, it's cool! Και συγχαρητηρια για το κουραγιο σου να δουλέψεις σε περιοδικό, ξέρω πολύ καλά τη δουλειά και νομίζω αν κάποιος δουλέψει ως δημοσιογράφος μπορεί να κάνει οποιαδήποτε δουλειά στη ζωή του μετά.
 
Μηνύματα
626
Likes
143
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Μπράβο Xontre Mpizele, it's cool! Και συγχαρητηρια για το κουραγιο σου να δουλέψεις σε περιοδικό, ξέρω πολύ καλά τη δουλειά και νομίζω αν κάποιος δουλέψει ως δημοσιογράφος μπορεί να κάνει οποιαδήποτε δουλειά στη ζωή του μετά.
Να σαι καλά Τάνια!!

Δεν είμαι ακριβώς δημοσιογράφος απλά έρευνες και άρθρα μου δημοσιεύονται κατά καιρό στο Mystery κ. αλλού.

Πάντως η παραπάνω photo που έχω επισυννάψει είναι από την στήλη "Πλανήτης Μυστηρίων" που βρίσκεται στις αρχικές σελίδες κάθε μήνα του περιοδικού Mystery.

Εύχομαι πάντα επιτυχίες και τα καλύτερα για το αγαπημένο μας TravelStories!!! :clap:

Και ό,τι μπορούμε ... θα το κάνουμε :cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.594
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom