Ηνωμένο Βασίλειο Τριήμερο στο Λονδίνο μέσω Stansted-London

derouda

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Παιδιά καλησπέρα!

Είμαι νέα στο sιte και θέλω τη βοήθειά σας!!!,

Θα πάω στο Λονδίνο για ένα τριήμερο στις 20 Απριλίου 2013 ημέρα Σάββατο, δεύτερη φορά, μετά από πολλά πολλά χρόνια.
Φτάνω μέσω της εταιρείας Ryanair στο Sansted London στις 15.00 μμ. ¨Εχει κάποιος εμπειρία αυτού του δρομολογίου?

To ξενοδοχείο που θα μείνω είναι το
Eurotraveller Hotel-Premier near Wembley Stadium, Harrow, London, που βρίσκεται στο 56-60 Northolt Road, South Harrow Middlesex, London HA2 0DW.
Μπορεί ίσως να μου πει κανείς ένα εύκολο και οικονομικό τρόπο για να φτάσω στο ξενοδοχείο αυτό?

Μπορείτε επίσης να μου προτείνετε κάποια μέρη για περπάτημα, χάζεμα καταστημάτων, επίσκεψη, φαγητό και νυχτερινή έξοδο?....

Ευχαριστώ....:lol:
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Πόσα άτονα ταξιδεύετε?
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
http://www.travelstories.gr/%E3%F1%...D%E4%DF%ED%EF%ED-%DC%F3%F4%F5.html#post476911
για βόλτες (λίγο ψαγμένες όμως, όχι για πρώτη φορά. ψάξτο και αποφάσισε)
καλά που το βρήκες αυτό εκεί πάνω;; όπως κι αν έχει, αγαπάμε Harrow (ναι, μη γελιέστε μερικοί από το Wembley που είναι όντως χάλι, εκεί που έκλεισες είναι ωραιότατα)
τυχερό σου που βρίσκεσαι κοντά στο South Harrow (δηλαδή Piccadilly) καθώς η Metropolitan που βρίσκεται βόρια σου και λίγο πιο μακριά, είναι σχεδόν μόνιμα κλειστή τα ΣΚ. όπως κι αν έχει, παρακολούθησε αυτό το aspect γιατί γενικώς με τα ΒΔ έχουν θεματάκι...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.808
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom