Ινδία Τροπική Ινδία

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Ο ιερος ελεφαντας την ωρα της ευλογιας στο Χαμπι.!!!
 

Attachments

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Σούπερ δρόμος για βόλτες....ωραίες εικόνες Στέλιο, πάντα τέτοια!
Απο εικονες φιλε GTS στην Ινδια αλλο τιποτα.Λεω να προσθεσω μερικες φωτογραφιες απο το ταξιδι μας και κριμα που σε καθε ποστ χωραει μονο μια συνημμενη.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Το λεωφορειο που καναμε το 9ωρο ταξιδι.....αξεχαστη εμπειρια οπως και το τρενο!!!


Στην επομενη φωτο θα σας δειξω πως να φτιαξετε φραπε μεσ`το λεωφορειο:shock:
 

Attachments

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Στην επομενη φωτο θα σας δειξω πως να φτιαξετε φραπε μεσ`το λεωφορειο:shock:
Φυσικα ειναι πολυ απλο αρκει να καταφερεις να βαλεις τα υλικα στο μπουκαλι και μετα απλα το τοποθετεις στο μπροστινο καθισμα.
Σε ενα λεπτο εχεις τον καλυτερο χτυπημενο φραπε:haha:

Τωρα πως θα τον πιεις με τοσες αναταραξεις ειναι μια αλλη ιστορια.....
 

Attachments

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Τhis is HAMBI.
 

Attachments

perictione

Member
Μηνύματα
66
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα σου΄ρχομαι (25/08)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Ενας κλασσικος δρομος στην επαρχια της Γκοα.
Έχω να παρατηρήσω ότι οι αγελαδίτσες στην Ινδία διατηρούν τη σιλουέτα τους μια χαρά! Θα τις αποκαλέσω "μοντέλα-αγελάδες" λοιπόν. Εδώ στην Αμερική είναι μπαμπάτσικες-μπαμπάτσικες με τα πιασιματάκια τους! Έχουνε φάει χαρμπουργκεράκια πριν γίνουν και αυτές χαρμπουργκεράκια, ουουουου..........Ελπίζω να μην έχουμε κανέναν Ινδό στην παρέα και τον κολάσουμε. Και δεv τα λέω έτσι, έχω και αποδείξεις. Δες photo (να σημειώσω ότι η 2η είναι μπεμπούλα στα πρώτα της βήματα ενώ η πρώτη τρώει χάρμπουργκερ από τον κουβά)

 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Έχω να παρατηρήσω ότι οι αγελαδίτσες στην Ινδία διατηρούν τη σιλουέτα τους μια χαρά! Θα τις αποκαλέσω "μοντέλα-αγελάδες" λοιπόν. Εδώ στην Αμερική είναι μπαμπάτσικες-μπαμπάτσικες με τα πιασιματάκια τους! Έχουνε φάει χαρμπουργκεράκια πριν γίνουν και αυτές χαρμπουργκεράκια, ουουουου..........Ελπίζω να μην έχουμε κανέναν Ινδό στην παρέα και τον κολάσουμε. Και δεv τα λέω έτσι, έχω και αποδείξεις. Δες photo (να σημειώσω ότι η 2η είναι μπεμπούλα στα πρώτα της βήματα ενώ η πρώτη τρώει χάρμπουργκερ από τον κουβά)
Σιγουρα οι αγελαδες ειναι πολυ πιο λιτοδιαιτες στην Ινδια αφου δεν τις ταιζει κανεις.
Γυρνουν αμεριμνες στους δρομους και μασουλανε οτι βρουν μπροστα τους.
Πολλες φορες τις ειδα να τρωνε απο τα σκουπιδια,χαρτια κλπ...

Σιγουρα η Αμερικη σφιζει απο θρεφταρια φιλη tsimpidi.
 

Attachments

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Μπααααα, εγώ δε δυσκολεύτηκα καθόλου να επιλέξω τη φωτογραφία που με ταξιδεύει περισσότερο και να την κοτσάρω ως "φόντο επιφάνειας εργασίας" του υπολογιστή μου. Είναι η φωτο με τον κύριο στη βάρκα μέσα στο κανάλι στο Kochi. Με το που ανέβασες τη φωτο στη gallery εντυπωσιάστηκα τόσο που αποφάσισα να τη βλέπω καθημερινά στην οθόνη του υπολογιστή μου για να μου φτιάχνει τη μέρα :clap::clap::clap: και να ονειρεύομαι το "ταξίδι όνειρό μου" :lol:

Για την ιστορία σου, τι να πω... Ένα μεγάααααααλο ευχαριστώ που με ταξίδεψες :D
Να΄ταν η ζήλεια ψώρα...:bleh: Με κόλλησε το Bahari και την ανέβασα κι εγώ :clap: Είναι καταπληκτική :clap:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Θελω να παω τωρα Hampi λεμε! Τι ωραια αφηγηση, εικονες, αρωματα, χρωματα, πληροφοριες, ηλιοβασιλεματα, ηρεμια, γαληνη! Μολις διαβασα την ιστορια σου και θελω να παω τωρα Ινδια!

Να σαι καλα και να συνεχισεις τα ταξιδια και βεβαια να μας μεταφερεις εικονες απο μερη αγνωστα, καλα να ειναι το φρικιο λοιπον!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Θελω να παω τωρα Hampi λεμε! Τι ωραια αφηγηση, εικονες, αρωματα, χρωματα, πληροφοριες, ηλιοβασιλεματα, ηρεμια, γαληνη! Μολις διαβασα την ιστορια σου και θελω να παω τωρα Ινδια!

Να σαι καλα και να συνεχισεις τα ταξιδια και βεβαια να μας μεταφερεις εικονες απο μερη αγνωστα, καλα να ειναι το φρικιο λοιπον!
Ευαγγελία θα σου αρέσει πολύ εκεί!
οποτε θέλεις κανονίζομε..
Ανέκαθεν εμπιστευόμουνα την γνώμη των φρικιών απο αυτή των γραβατάκηδων..:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.690
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom