Ινδία Τροπική Ινδία

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Σχετικα με το "φρικιο"
Το ατομο ηταν 3 μηνες στην Ινδια και ηξερε πολλα.....
Φυσικα ενα τετοιο τυπο τον εμπιστευεσε με κλειστα ματια.
Μεγαλη εντυπωση μου εκανε οι περισσοτεροι απ`αυτους που γνωρισαμε στο ταξιδι........ ηταν Ινδια για πολλοστη φορα και με διαρκεια ημερων πολυ πανω απο μηνα.
Φυσικα ειναι low budget τυποι που ξεχνανε να γυρισουν στην πατριδα τους.
Διμηνα τριμηνα και ανω, παιζανε ειδικα στην Γκοα.

Μια Γκοα που βριθει απο τουρισμο απ`ολο τον κοσμο και κυριως απο Ευρωπη(Αγγλια-Γαλλια)κλπ.
Ελληνες παντως δεν ειδαμε,τουλαχιστον στη νοτια Γκοα.:cool:
 

sophia_det

Member
Μηνύματα
213
Likes
225
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία,Περού,Ν.Ζηλανδία
Συγκλονιστικές φωτογραφίες που σε προκαλούν να τολμήσεις το ταξίδι, καθώς και άμεση και σπαρταριστή αφήγηση. Ευχαριστούμε! :clap:
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
αχ τι μου έκανες.. και τώρα τελευταία την ψάχνω πολύ για Ινδία μάλλον για τα Χριστούγεννα. Χρησιμότατες οι πληροφορίες σου.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ονειρεμένο Ταξίδι
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καποιες ιστορίες συνειδητά τις διαβαζω μονοκοπανιά, αφου περάσει κάποιος καιρός.
Η απόλαυση ήταν αναμενόμενη - λόγω ένδοξου παρελθόντος ρένας και Ξενου, αυτη τη φορά και οι φωτό ήταν αντιστοιχου επιπέδου.
Νάστε καλά παιδιά, προσθέσατε εναν ακόμη προορισμο υψηλής προτεραιότητας με το Χάμπι ( προσεχτική καιουσιαστικη η περιγραφή για τα υπόλοιπα).
Πολλά ευχαριστώ και πάντα τέτοια.
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΛΟΜΒΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
πέρασμα καρακορουμ
μπραβο σας....αλλα εμεις ζηλευουμε ..
renata και xenos παντα τετοια...:clap:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στα πέντε σημεία της Γης
Ρε Renata, χθες διάβαζα Συρία, σήμερα Ινδία έχω μαγευτεί τόσο από περιγραφή και εικόνες που με έχεις μπερδέψει και δεν ξέρω που να πρωτοπάω! Χίλια μπράβο και σε σένα και στον συνοδοιπόρο xeno για αυτό το ταξίδι και τις μοναδικές στιγμές που μας χαρίσατε:clap:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Ρε Renata, χθες διάβαζα Συρία, σήμερα Ινδία έχω μαγευτεί τόσο από περιγραφή και εικόνες που με έχεις μπερδέψει και δεν ξέρω που να πρωτοπάω!
Ε, που θα πάει, εδώ που έμπλεξες θα χαλάσεις κι εσύ :bleh: Στο εγγυώμαι, μετά από λίγες βδομάδες ακόμα στο φόρουμ, δε θα σκέφτεσαι τίποτε άλλο πέρα από το πως και πότε θα οργανώσεις και θα πραγματοποιήσεις το επόμενο ταξίδι σου! Είναι να μην μολυνθείς από το μικρόβιο, έτσι και μολυνθείς την πάτησες :haha: Μετά, μια είναι η γιατρειά!!! (το επόμενο ταξίδι:clap:)
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στα πέντε σημεία της Γης
Ε, που θα πάει, εδώ που έμπλεξες θα χαλάσεις κι εσύ :bleh: Στο εγγυώμαι, μετά από λίγες βδομάδες ακόμα στο φόρουμ, δε θα σκέφτεσαι τίποτε άλλο πέρα από το πως και πότε θα οργανώσεις και θα πραγματοποιήσεις το επόμενο ταξίδι σου! Είναι να μην μολυνθείς από το μικρόβιο, έτσι και μολυνθείς την πάτησες :haha: Μετά, μια είναι η γιατρειά!!! (το επόμενο ταξίδι:clap:)
Έτσι όπως πάω, δεν μου χρειάζονται ακόμα λίγες εβδομάδες, έχω ήδη αρχίσει να μαζεύω πληροφορίες για μέρη που ήταν στην άκρη του μυαλού ως κάτι μακρινό και κοίτα να δεις πόσο κοντά έχω "πάει"! Το καλύτερο μικρόβιο είναι αυτό, μακάρι να "μολυνθώ" κι ακόμα χειρότερα:clap::haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Έτσι όπως πάω, δεν μου χρειάζονται ακόμα λίγες εβδομάδες, έχω ήδη αρχίσει να μαζεύω πληροφορίες για μέρη που ήταν στην άκρη του μυαλού ως κάτι μακρινό και κοίτα να δεις πόσο κοντά έχω "πάει"! Το καλύτερο μικρόβιο είναι αυτό, μακάρι να "μολυνθώ" κι ακόμα χειρότερα:clap::haha:
Στο εύχομαι!!! :bleh::haha: Η καλύτερη μόλυνση!!! :clap::clap::clap:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
xmmm μου φαινεται ήρθε ο καιρός να ξαναπάω προς τα κει....
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Αυτή η Ινδο-ίωση πολύ μεταδοτική…
Μάλιστα παρατηρείται νόσηση συμφορουμιτών που κανονικά θα έπρεπε να έχουν αποκτήσει ανοσία
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Αυτή η Ινδο-ίωση πολύ μεταδοτική…
Μάλιστα παρατηρείται νόσηση συμφορουμιτών που κανονικά θα έπρεπε να έχουν αποκτήσει ανοσία
γκουχ γκουχχχχχ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.598
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom