Τώρα με την κρίση ατομικό ή ομαδικό;

DOLORES

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Ευχαριστώ αλλά δύσκολο,δεν ξέρω ακόμα τις μέρες για να ταιριάζουν με την αδελφή μου,κι 'επειτα σου κοπανάνε και κάτι εορταστικά δείπνα ταχα μου απο75-120 ευρώ κι απ'οτι έχω διαβάσει απο τις ιστορίες σας τρως αστακό με πολύ λιγότερα.....προτιμώ μετά την πρωτοχρονιά αλλά δεν εχω βρεί ακομα κατι π.χ. για τα φώτα αν πέσει κατι στην αντίληψή σας πείτε μου!!!!!!!!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.316
Likes
1.420
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Για δες και εδω Paketakia.gr - Κατάλογος Ταξιδιωτικών Πακέτων.. βγαζει προσφορες συνηθως. Οπως και το Αεροπορικά Εισιτήρια, Πτήσεις - airtickets.gr?, Ξενοδοχεία, Ταξίδια online δεξια λεει καποια πακετα...
Εγω πέρυσι εψαχνα για Βιεννη τα Φωτα και τα εισιτήρια ηταν πανακριβα... Οποτε ειδα προσφορά από πρακτορείο φουλ πακέτο με πολύ πιο φτηνή τιμη απο τα εισιτηρια μονο και μονο... Τα πρακτορεία κλεινουν τσαρτερ και μερικες φορες ειναι φτηνοτερα. Βεβαια εν γνωση μου ηθερα οτι το πρακτορειο ηταν αθλιο αλλα ηθελα μονο και μονο να χρησιμοποιησω την πτηση και το ξενοδοχειο... Αντε και τα βασικα αξιοθεατα.
Ημασταν λοιπον 50 ατομα γκρουπ!!!!:shock: και οποιος προλαβαινε ακουγε και την ξεναγηση. Προβλημα δεν ειχαμε γιατι τα ξεραμε ηδη απο ιντερνετ και απο τον οδηγο, οποτε δεν περιμεναμε να μας τα δειξει ο ξεναγος αλλα τα βρισκαμε μονοι μας. Προβλημα ειχαν μονο οσοι δεν ειχαν διαβασει τιποτα πριν και δεν ειδαν τιποτα απο Βιεννη, γιατι απο αποψη ξεναγησης ηταν χαλια τα πραγματα!
Πιστευω λοιπον θα βρειτε προσφορες για ολα τα μερη!!! Απλα να βλεπετε την τελικη τιμη με τους φορους και τις προεραιτικες εκδρομες.... Αν σας βγαινει τελικη τιμη φτηνοτερα γιατι οχι;;; Απλα και παλι να πατε οργανωμενοι γιατι οταν επιλεγεις φτηνο γραφειο εχει και επιπτωσεις...

(Ηταν και η Κλεοπατρα στο γκρουπ και ας μη γνωριστηκαμε:bleh:)
 

DOLORES

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Κι εμεις περισυ την πρωτοχρονιά πήγαμε Πράγα-Βιέννη-Βουδαπέστη το πρόγραμμα καλό αλλά οι ξεναγήσεις μάπα, απο τις χειρότερες ευτυχώς βρηκαμε παρεούλα στο γκρούπ και κάναμε πολλά μονοι μας,και πολυ χιόνι βρε παιδιά απίστευτο κρύο έως και -16 μπρρρρρ
γι'αυτο θέλω φέτος κάτι ζεστό δεν αντέχω
Ομως δεν ξέρω πως να συνδιάσω μόνη μου απο το internet και τις εκδρομές και τις μεταφορές βλέπω πολλούς στο φόρουμ που είναι εξπερτ και τους θαυμάζω πώς βρήκατε και μέσα στη ζούγκλα που θα πατε;;;;και πώς είσασταν σίγουροι ότι κάποιος θα σας περιμένει;;;;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.027
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom