Turkish Airlines Τurkish Airlines

Sam-chal

Member
Μηνύματα
883
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
518
Likes
859
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Αιτία χάκερς απ' ότι κυκλοφόρησε.
Θα τους αποζημιώσει τρελά τους επιβάτες.
Τρελή χασουρα και απίστευτη δαπάνη για μια αεροπορική εταιρεία. Για να δούμε τι άλλο θα ακολουθήσει. Μια κυβερνοεπιθεση είναι ικανή να τίναξει στον αέρα μια αεροπορική εταιρεία με ότι σημαίνει αυτό από μόνο του!!!
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
883
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Θα τους αποζημιώσει τρελά τους επιβάτες.
Τρελή χασουρα και απίστευτη δαπάνη για μια αεροπορική εταιρεία. Για να δούμε τι άλλο θα ακολουθήσει. Μια κυβερνοεπιθεση είναι ικανή να τίναξει στον αέρα μια αεροπορική εταιρεία με ότι σημαίνει αυτό από μόνο του!!!
Είχα κι εγώ μια ακύρωση πτήσης 3.50 πρωί που συγχωνεύθηκε με άλλη στις 10.35, βέβαια μας διέθεσε ξενοδοχείο. Παρόλα αυτά θα διεκδικήσω αποζημίωση και ότι βγει (αν βγει...).
 

Janus

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα, έχω κλήσει πτήση χωρίς αποσκευή δηλωμένη και τώρα που θέλω να δηλώσω δε βρίσκω την επιλογή! Ξέρει κάποιος τί παίζει; Μπορώ να αγοράσω κιλά αλλά δε φαίνεται πουθενά να μπορώ να δηλώσω checked in luggage..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

Aunt Lia

Member
Μηνύματα
17
Likes
27
Καληπέρα καλησπέρα! Πρόκειται να ταξιδέψω το Μαρτη απο Θεσσαλονίκη - Νέα Υόρκη μέσω Κωσταντινούπολης με Turkish και εχω κάποιες απορίες lets say concerns μιας και είναι το πρώτο υπεραντλατικό μου.
Γενικά απο την εμπειρία μου να κλείσω τα εισιτήρια μου φάνηκε κάπως δυσκοίλια η Turkish και το site και το app ενοχλητικά αργά. Παρολα αυτά ακούω απο εδώ και απο εκεί οτι σαν εταιρεία και σαν άνεση ταξιδιού είναι τοπ.
Έχω να φοβάμαι καμία ακύρωση πτήσης τελευταιά στιγμή; Εσείς εδώ στην κοινότητα ποιά είναι η άποψη σας;
Και επίσης κάπως πιο ασήμαντο για την πτήση απο Κωσταντινούπολη - Νά Υόρκη προσφέρει κάποιο σετ ταξιδίου τύπου μαξιλαράκι κλπ;
Thank you in advance
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.334
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Γενικά απο την εμπειρία μου να κλείσω τα εισιτήρια μου φάνηκε κάπως δυσκοίλια η Turkish και το site και το app ενοχλητικά αργά. Παρολα αυτά ακούω απο εδώ και απο εκεί οτι σαν εταιρεία και σαν άνεση ταξιδιού είναι τοπ.
Έκανα το Μάρτη του 23 ακριβώς το ίδιο δρομολόγιο (περισσότερα εδώ) χωρίς το παραμικρό πρόβλημα κι ευχαρίστως θα ξαναπήγαινα με την turkish. Πολύ βολικό δε το δρομολόγιο από Θεσσαλονίκη.
Τώρα το τι εννοεί ο καθένας άνεση είναι σχετικό.
Έχε υπόψιν σου πάντως ότι θα τσεκάρεις στο αεροδρόμιο, μη βασίζεσαι στο οντως δυσλειτουργικό app.
Έχω να φοβάμαι καμία ακύρωση πτήσης τελευταιά στιγμή; Εσείς εδώ στην κοινότητα ποιά είναι η άποψη σας;
Αυτό δε μπορεί να το εγγυηθεί κανένας, συμβαίνει και στις καλύτερες αεροπορικές. Εφόσον έχεις ενιαίο εισιτήριο δε χρειάζεται να αγχωθείς παρά μόνο αν έχεις να προλάβεις άλλη πτήση στην Αμερική. Θα σε βάλουν στην επόμενη.
Και επίσης κάπως πιο ασήμαντο για την πτήση απο Κωσταντινούπολη - Νά Υόρκη προσφέρει κάποιο σετ ταξιδίου τύπου μαξιλαράκι κλπ;
Ναι, σίγουρα κουβέρτα κι ένα νεσεσερ με κάποια απαραίτητα, δε θυμάμαι τι. Αν θέλεις μαξιλαράκι (και σε βολεύει) καλύτερα να πάρεις ένα δικό σου που θα σου μείνει κιόλας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.228
Μηνύματα
884.348
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom