Ολλανδία Υπέροχο Χριστουγεννιάτικο Άμστερνταμ

rea

Member
Μηνύματα
57
Likes
15
Απ ότι διάβασα έχει και στα ξενοδοχεία και θα πάμε με τρενο εκεί. Αν μπορώ να βγάλω από τον οδηγό ημερήσιο καλά θα είναι.
Αυτό που με εντυπωσίασε είναι ότι έχει μετρό! Μία χώρα μέσα και πάνω στο νερό χτισμένη!!
 

perixvra

Member
Μηνύματα
310
Likes
214
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ονειρεμένο Ταξίδι
εχει πραγματοποιηθει.. :)
Μόλις διαβασα την ιστορία σου και έχω να σου πω ένα μεγάλο μπράβο!
Θα ήθελα αν είναι εύκολο να με βοηθήσεις ως προς το πλάνο των δικών μου διακοπών στο Άμστερνταμ από 21 μέχρι 23 Δεκεμβρίου με ένα μικρό παιδί 2 ετών και τους γονείς μου. Δηλ με αφετηρία τον κεντρικό σταθμό που κατευθύνομαι και τι βλέπω στην πορεία μου;
Να επισημάνω ότι έκλεισα δωμάτιο κεντρικα από την στιγμή που μέσα σε δυο λεπτά με το φέρι είμαι στον κεντρικό σταθμό.
Δεδομένου του παιδιού, καρότσι κλπ σκεφτόμουν να μην βγάλουμε κάρτες απεριορίστων διαδρομών αλλά να το κάνουμε ποδαράτοι. Ποια η γνώμη σου; Για μουσεία δεν καίγομαι η αλήθεια είναι λόγω του μικρού, όποτε θα ήθελα να εξερευνήσουμε την πόλη και αν λεω αν προλαβαίναμε να πηγαίναμε σε κάποιο κοντινό χωριουδάκι.
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
512
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Μόλις διαβασα την ιστορία σου και έχω να σου πω ένα μεγάλο μπράβο!
Θα ήθελα αν είναι εύκολο να με βοηθήσεις ως προς το πλάνο των δικών μου διακοπών στο Άμστερνταμ από 21 μέχρι 23 Δεκεμβρίου με ένα μικρό παιδί 2 ετών και τους γονείς μου. Δηλ με αφετηρία τον κεντρικό σταθμό που κατευθύνομαι και τι βλέπω στην πορεία μου;
Να επισημάνω ότι έκλεισα δωμάτιο κεντρικα από την στιγμή που μέσα σε δυο λεπτά με το φέρι είμαι στον κεντρικό σταθμό.
Δεδομένου του παιδιού, καρότσι κλπ σκεφτόμουν να μην βγάλουμε κάρτες απεριορίστων διαδρομών αλλά να το κάνουμε ποδαράτοι. Ποια η γνώμη σου; Για μουσεία δεν καίγομαι η αλήθεια είναι λόγω του μικρού, όποτε θα ήθελα να εξερευνήσουμε την πόλη και αν λεω αν προλαβαίναμε να πηγαίναμε σε κάποιο κοντινό χωριουδάκι.
Δεν κατάλαβα τι ακριβώς θέλεις να μάθεις.Τι αξίζει να δεις στο Άμστερνταμ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.622
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom