Υπαρχει κανενας απομακρος μοναχικος τρομακτικος....

tiganitos

Member
Μηνύματα
65
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λεω για Καμενα Βουρλα
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
Ξενωνας (Ελλαδα) ? Γιατι δε γουσταρω να στησω σκηνη στο βουνο επειδη ποναει η πλατη μου αυτο το καιρο. Δε μπορω αλλο στους τρελους ρυθμους της δουλειας και της Αθηνας και θελω κατι οσο πιο απομονωμενο να αραξω αντε και καμια πεζοπορια για φωτο
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
υπαρχει ενας ξενωνας στο mount Athos . εκει θα νιωσεις την απολυτη ηρεμια!!!!:lol::lol:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλώς όρισες ψητέ !!!
ομαλός !!! στην είσοδο του φαραγγιού της σαμαριάς ..έχει μικρό ξενοδοχειάκι απο μοναξιά άλλο τίποτα .εσύ και τα προβατα άντε και κανένας τσομπάνος ...υπαρχει και ένα χάσκι πανέμορφο και πολύ φιλικό ...φαγάκι απο τα γνήσια της ιδιοκτήτριας !!
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Κάπου στον Πάρνωνα, αν και δεν έχω πάει μετά τις φωτιές.
Εγώ έχω μείνει στο χωριό Τσίτζινα όπου πάνω στην κεντρική πλατεία υπάρχει ο ξενώνας Σχολαρχείο (στο οποίο δεν έχω μείνει). Πανέμορφο χωριό και περιοχή, μέσα στο πράσινο και με πολλά μονοπάτια για πεζοπορίες γύρω γύρω.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.071
Likes
2.833
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
το καταφυγιο της Αστρακας πανω απο τα Ζαγοροχωρια...
θελει περπατημα αρκετο για να πας αλλα αυτη την εποχη θα εισαι μονο εσυ, το χιονι, αντε κ μερικοι τρελοι σαν εσενα
 

marcrafin

Member
Μηνύματα
130
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία
Ξενωνας (Ελλαδα) ? Γιατι δε γουσταρω να στησω σκηνη στο βουνο επειδη ποναει η πλατη μου αυτο το καιρο. Δε μπορω αλλο στους τρελους ρυθμους της δουλειας και της Αθηνας και θελω κατι οσο πιο απομονωμενο να αραξω αντε και καμια πεζοπορια για φωτο
Αλωνίσταινα Αρκαδίας Μέσα στα έλατα ήσυχα και αμα θέλεις βαβούρα στα 9 χλμ. είναι η Βυτίνα
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Όσο κι αν σου φανεί γελοίο,Νευροκόπι Δράμας (και γενικώς δράμα με εξαίρεση το Βώλακα) ξενώνας tabbachi

Τέρμα θεού σύνορα με Βουλγαρία, τουρίστες 0 (ποιός πάει τώρα στο νευροκόπι) και όλη η Δραμινή φύση σε απόσταση βολής με το αυτοκίνητο! Φαλακρό για πάντα! Δάση ελατιάς και φρακτό ! :cool:
 

eon123

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ξενωνας (Ελλαδα) ? Γιατι δε γουσταρω να στησω σκηνη στο βουνο επειδη ποναει η πλατη μου αυτο το καιρο. Δε μπορω αλλο στους τρελους ρυθμους της δουλειας και της Αθηνας και θελω κατι οσο πιο απομονωμενο να αραξω αντε και καμια πεζοπορια για φωτο

Αν θέλεις να ξεφύγεις μια είναι η λύση
url
www.mikrolivado.gr
google map
http://maps.google.com/maps?f=q&sou...239297&spn=0.006925,0.013819&t=k&z=16&iwloc=J
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
καλώς όρισες ψητέ !!!
ομαλός !!! στην είσοδο του φαραγγιού της σαμαριάς ..έχει μικρό ξενοδοχειάκι απο μοναξιά άλλο τίποτα .εσύ και τα προβατα άντε και κανένας τσομπάνος ...υπαρχει και ένα χάσκι πανέμορφο και πολύ φιλικό ...φαγάκι απο τα γνήσια της ιδιοκτήτριας !!
για το νησι ''ντια'' οπως το λενε οι ντοπιοι εξω απο το ηρακλειο τι λες ρενα?
μιλαμε η απολυτη ησυχια...
και αμα λαχει ριχνεις καμια πετονια για ''μπαλαδες'':)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
για το νησι ''ντια'' οπως το λενε οι ντοπιοι εξω απο το ηρακλειο τι λες ρενα?
μιλαμε η απολυτη ησυχια...
και αμα λαχει ριχνεις καμια πετονια για ''μπαλαδες'':)
ενοείς τον Δία! και όχι μόνο πολλα τα ξερονήσια μας..αλλα ποιός θα τον πάει?
εκτός και άν τον "πετάξεις "εσύ!!:roll:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ενοείς τον Δία! και όχι μόνο πολλα τα ξερονήσια μας..αλλα ποιός θα τον πάει?
εκτός και άν τον "πετάξεις "εσύ!!:roll:
...οι ντοπιοι τη λενε ''ντια'':)

εγω ομως πιστευω οτι ο ποιο αρμοδιος να υποδειξει στο φιλο μας ειναι ο ....παλαιοκωστας:haha::haha:
 

tiganitos

Member
Μηνύματα
65
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λεω για Καμενα Βουρλα
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
Φευγω στις 27 5 το πρωι χωρις να εχω αποφασισει , οπου με βγαλει ο Τερρυς μου (αυτοκινητο).Ευχαριστω για τις προτασεις
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.208
Μηνύματα
883.793
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom