Γενικά Υπηρεσια meet and assist

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Θελω να ρωτησω σχετικα με την υπηρεσια meet and assist. την εχει ζητησει κανεις απο αεροπορικη? υπαρχει περιπτωση να μου αρνηθουν?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Θελω να ρωτησω σχετικα με την υπηρεσια meet and assist. την εχει ζητησει κανεις απο αεροπορικη? υπαρχει περιπτωση να μου αρνηθουν?
Κάποιες εταιρίες/αεροδρόμια παρέχουν τέτοιες υπηρεσίες, άλλες όχι. Εξαρτάται από τη δική σου αεροπορική.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Ευχαριστω taver. Να σου πω εμενα με ενδιαφερουν οι Aegean, η Lufthansa, και η Air Canada. Μήπως ξερεις αν την παρεχουν ή να τους παρω τηλεφωνο? Θα χρειαστω καποια βοηθεια, γιατι πως θα κουβαλήσω τις δυο βαλιτσες και το καροτσι με το μωρο μεσα? Θελω καποιος να με βοηθησει με τις βαλιτσες, αυτο ειναι το προβλημα μου.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Δεν υπαρχει περίπτωση να στο αρνηθούν ακόμη και αν επίσημα δεν παρέχουν αυτη την υπηρεσία.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Αν δεν το έχεις δηλώσει στην ηλεκτρονική κράτηση δεν ξέρω αν πρέπει να τους ειδοποιησεις πιο πριν ή να το κάνεις όταν φτάσεις στο τσεκ-ιν. Έχω συνοδέψει άτομο με κινητικά προβλήματα (όχι καροτσάκι) και μας εξυπηρέτησαν και εταιρίες που δεν φημιζονται για τις παροχές τους, όπως η ήζυτζετ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom