Κίνα Υψοφοβία στην Κίνα

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
ευχαριστώ toumpiotis. DPRK πάω με 6+2 Πεκίνο και ένα πέρασμα από Xian. το είχα διαβάσει που πας και το σημείωσα στα υπόψη. να περάσετε καλά στην υπέροχη φύση του Yangshuo. άντε και καμμιά κρουαζιέρα στο Li..εντυπωσιακή λένε..

Ναι, αλλά δεν λες και για το Ντουμπάϊ...:bleh::haha:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ πάντως, ...ίδρωσα, μέχρι να τελειώσει το βιντεάκι...:D
ίδρωσες? ας μου επιτραπεί λίγο οφ τόπικ..
για δες και το Preikestolen έξω από το Stavanger, Νορβηγία που πάνε όλοι..εγώ έμεινα σε απόσταση ασφαλείας. τα παίζεις.

 
Last edited by a moderator:

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ναι, αλλά δεν λες και για το Ντουμπάϊ...:bleh::haha:
ε αφού όλοι το ξέρουν ότι το Ντουμπάι είναι ο προορισμός όλων...κυρίως εκεί πάμε και παρεπιμπτόντως και κάπου αλλού..
και ο Traveller για Dubai ετοιμάζεται άκουσα ...έχει και Α380 από κει...
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
για δες και το Preikestolen έξω από το Stavanger, Νορβηγία που πάνε όλοι..εγώ έμεινα σε απόσταση ασφαλείας. τα παίζεις.
πολύ τολμηρός ο καμεραμανατζής!:haha:

φορούσε άραγε για καλό και για κακό αλεξίπτωτο;:roll:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Samion,

ότι πεις, ότι πεις! Υπόσχομαι να είμαι καλή και ήσυχη!;)

Οχι άλλο τέτοιo βίντεο απόψε....από αύριο πάλι :D
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
ευχαριστώ toumpiotis. DPRK πάω με 6+2 Πεκίνο και ένα πέρασμα από Xian. το είχα διαβάσει που πας και το σημείωσα στα υπόψη. να περάσετε καλά στην υπέροχη φύση του Yangshuo. άντε και καμμιά κρουαζιέρα στο Li..εντυπωσιακή λένε..
Ναί κιεγώ έχω ακούσει οτι είναι καταπληκτική η κρουαζιέρα (ο mpiftex ξέρει ),ανυπομονώ να έρθει η ώρα να πετάξω.Καλά να περάσεις Κίνα και Κορέα ,αν πας σινικό τείχος να προτιμήσεις το τμήμα Mutianyu(δες το avatar μου) παρά το Bandalin (είναι πολύ τουριστικο και γεμάτο κόσμο).Καλό καλοκαίρι.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ναί κιεγώ έχω ακούσει οτι είναι καταπληκτική η κρουαζιέρα (ο mpiftex ξέρει ),ανυπομονώ να έρθει η ώρα να πετάξω.Καλά να περάσεις Κίνα και Κορέα ,αν πας σινικό τείχος να προτιμήσεις το τμήμα Mutianyu(δες το avatar μου) παρά το Bandalin (είναι πολύ τουριστικο και γεμάτο κόσμο).Καλό καλοκαίρι.
thnks toumpiotis επίσης, καλό καλοκαίρι..thnks και για το τιπ. έχω κλείσει το σχετικό ταξί για εκεί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom