Γενικά Φεστιβάλ και συναυλίες - πληροφορίες για το ταξίδι

thanos75

Member
Μηνύματα
1.369
Likes
3.416
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Κατάφερα κ έκλεισα εισιτήριο σε νορμάλ τιμή για συναυλία της Madonna! Έτσι πρώτα ο Θεός την Πέμπτη 16 Νοεμβρίου 2023 θα την απολαύσω στην Κολωνία! 😃. Έκλεισα κ ένα κατάλυμα στη booking να βρίσκεται και το βασικό μου ερώτημα που θα ήθελα να σας απευθύνω, επειδή το συγκεκριμένο κομμάτι της Γερμανίας δεν το γνωρίζω, είναι το εξής: Είναι καλύτερο να προτιμήσω να ταξιδέψω με Aegean προς Duesseldorf η να περιμένω κάποια low cost να ανακοινώσει το πτητικό της πρόγραμμα από Οκτώβριο κ μετά? Η Eurowings συνεχίζει να πετάει για Dortmund απο Αθήνα?Από την άλλη το Charleroi των Βρυξελλών πόσο μακριά είναι με το τρένο από την Κολωνία? Πραγματικά είμαι λίγο μπερδεμένος🙄🤔
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.013
Likes
40.971
Κατάφερα κ έκλεισα εισιτήριο σε νορμάλ τιμή για συναυλία της Madonna! Έτσι πρώτα ο Θεός την Πέμπτη 16 Νοεμβρίου 2023 θα την απολαύσω στην Κολωνία! 😃. Έκλεισα κ ένα κατάλυμα στη booking να βρίσκεται και το βασικό μου ερώτημα που θα ήθελα να σας απευθύνω, επειδή το συγκεκριμένο κομμάτι της Γερμανίας δεν το γνωρίζω, είναι το εξής: ...........
Από την άλλη το Charleroi των Βρυξελλών πόσο μακριά είναι με το τρένο από την Κολωνία? Πραγματικά είμαι λίγο μπερδεμένος🙄🤔
Εχω παει απο Μπριζ στο Ντυσελντορφ με διαδρομη μεσω Κολωνιας να παρω (δωρεαν) πτηση.
Ειχα κλεισει τρενο των γερμανικων σιδηροδρομων με early booking ενα θεοκουφο δρομολογιο στις 6 το πρωι με 15 ευρω/ατομο για να προλαβω πτηση στις 12 το μεσημερι. Οι κανονικες τιμες συνηθως ειναι πολυ ακριβες με βελγικο σιδηροδρομο, μπορει και 50ρικο, ομως ειναι γρηγορο. Εμεις καναμε 3 ωρες- με αλλαγη τρενου στα συνορα. Για να εχεις μια ταξη μεγεθους απο τα βαθη του Βελγιου στην Κολωνια.
Eindhoven να ψαξεις που ειναι πιο κοντα, πεταει Aegean και αλλες low cost και κυριως εχει flixbus για Κολωνια Ντισελντορφ ικανο αριθμο δρομολογιων καθε μερα σε απαιχτες τιμες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.219
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom