Αυστρία Φθηνα αεροπορικα απο θεσσαλονικη για βιεννη;;;;

Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμα
μπορει να μου απαντησει καποιος-α αν ξερει καποια εταιρια που να εχει φθηνα αεροπορικα εισητηρια για πτησεις απο θεσσαλονικη - βιεννη και το αντιστροφο;;
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
αν εννοεις να υπαρχει low cost που να κανει αυτο το δρομολογιο...δεν υπαρχει:(
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
μπορει να μου απαντησει καποιος-α αν ξερει καποια εταιρια που να εχει φθηνα αεροπορικα εισητηρια για πτησεις απο θεσσαλονικη - βιεννη και το αντιστροφο;;
Κάποια στιγμή η Austrian έδινε με 116 αλλά δεν κράτησε πολυ και δεν προλάβαμε... πρόσφατα δεν κοίταξα αλλά πάντα έπαιζε στο 200άρι. Για φθηνότερα μόνο σε συνδυασμό με άλλο προορισμό.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
καταρχήν πρόσεχε που ανοίγεις νέο τοπικ

κι δευτέρο μόνο η Austrian πετά για Βιέννη, αλλά μπορείς να κοιτάξεις να πας μέσω Βουδαπέστης, κι από εκεί με τρένο
 
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμα
ευχαριστω παρα πολυ για της πληροφοριες. αλλα αυτο με το τοπικ δεν καταλαβαινω μωρε, χιλιες φορες εχω ρωτησει τι ειναι και κανεις δεν μου απαντησε.
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Σήμερα μου έστειλε εμαιλ η airtickets σχετικά με προσφορές. Δες τα συνημμένα, αν και δεν ξέρω αν οι προσφορές ισχύουν και για όσους δεν έχουν κάνει κράτηση από αυτούς. Δε χάνεις πάντως να κοιτάξεις στη σελίδα τους
 

Attachments

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Σήμερα μου έστειλε εμαιλ η airtickets σχετικά με προσφορές. Δες τα συνημμένα, αν και δεν ξέρω αν οι προσφορές ισχύουν και για όσους δεν έχουν κάνει κράτηση από αυτούς. Δε χάνεις πάντως να κοιτάξεις στη σελίδα τους
Πετάει η εντζίαν Βιέννη από Θεσσαλονίκη?
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πετάει η εντζίαν Βιέννη από Θεσσαλονίκη?
Δε γνωρίζω αλλά τώρα που το είπες κοίταξα. Επέλεξα 13-19/11 και για μεν Θεσσαλονίκη μου έβγαλε μόνο Alitalia ενώ για Αθήνα Austrian. Μου έκανε εντύπωση που δεν είχε άλλες αεροπορικές. Κι επίσης μου έκανε εντύπωση που η τιμή δεν είχε καμιά σχέση με αυτή της διαφήμισης. Πχ Θεσσαλονίκη-Βιέννη μέσω Ρώμης 410 :shock: Να υποθέσω ότι οι άλλες πτήσεις έκλεισαν; Δεν ξέρω τι να πω.
Πάντως θα συμβούλευα τον Θάνο να τηλεφωνήσει στο 2106074000 να ρωτήσει λεπτομέρειες ειδικά για τις προσφορές που παραθέτω πιο πάνω
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Aegean μόνο Αθήνας, πλέον, μόνο.

Μόνο Austrian πετάει για Βιέννη από Θεσ/νικη.

Πάντως, κάποιος μ είπε ότι και αυτό το δρομολόγιο θα σταματήσει σε λίγο, δλδ δε θα έχει πλέον καθόλου πτήσεις απευθείας από Θεσ/νικη προς Βιέννη.
Δε ξέρω όμως τι και πότε, ας το επιβεβαιώσει αν γνωρίζει κανείς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.804
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom