Φιλια απο Ροδο!!!!!!!

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
καλως σας βρηκα παιδια!!!!!!! τυχαια σας βρηκα στο google και ειπα να γραφτω γιατι βρηκα το μερος σας πολυ ενδιαφερον... Ειμαι απο Ροδο, εμενα χρονια Αμερικη (Κονεκτικατ) και σε 3-4 μερες την ξανα κανω για τα ξενα. Φιλια απο την ζεστη ροδο!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Καλώς τον!!!:clap:Φέυγεις πάλι ε?Και τι καλά που κάνεις!Αν και η Ρόδος είναι από τα αγαπημένα μου νησιά και πιστεύω πως η ζωή εκεί είναι ωραία!
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Nαι, δυστυχως φευγουμε.. ηρθα με πολυ ονειρα αλλα μαλλον ηρθα σε λαθος εποχη! Η Ροδος, μια χαρα ειναι για την ωρα.... ευτυχως η κριση δεν εχει ερθει ακομα προς τα εδω αν και τα πραγματα δεν ειναι οπως πριν! Ενα απο τα καλα ηταν οτι ειχαμε παρα πολυ τουρισμο φετος, και ακομα εχει που για μεσα Οκτωβρη δεν ειναι καθολου ασχημα (ασχετα που καποιοι με τις απεργιες πανε να μας ριξουν στον γκρεμο μια ωρα αρχύτερα)
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
καλώς όρισες!!! φεύγεις μόνιμα δηλαδή από Ρόδο??? κι έλεγα πως βρήκαμε τον κατάλληλο άνθρωπο να μας γράψει ένα κείμενο για το Medieval festival που γίνεται κάθε χρόνο εκεί μια και ο τουρισμός που σχετίζεται με την ιστορική αναβίωση όλο και ανεβαίνει!!!!!! καλά ταξίδια λοιπόν και καλή τύχη!!!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ηρθες απο την ομορφη Ροδο.
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Γειά σου ρε πατρίδα!!

ροδιτης κι εσυ???

Welcome!
Καλως σας βρηκα!

καλώς όρισες!!! φεύγεις μόνιμα δηλαδή από Ρόδο??? κι έλεγα πως βρήκαμε τον κατάλληλο άνθρωπο να μας γράψει ένα κείμενο για το Medieval festival που γίνεται κάθε χρόνο εκεί μια και ο τουρισμός που σχετίζεται με την ιστορική αναβίωση όλο και ανεβαίνει!!!!!! καλά ταξίδια λοιπόν και καλή τύχη!!!!
Εκει εμενα για 10 ολοκληρα χρονια και συγκεκριμενα στο Κοννεκτικατ, ειναι αναμεσα σε Νεα Υορκη και Βοστωνη. Περισυ αποφασισα να προσπαθήσω να ενσωματωθω στην ελληνικη πραγματικοτητα αλλα τα πραγματα δυστυχως δεν πηγαν ετσι πως τα ηθελα. Οποτε γυρναμε πισω! Οτι θελετε απο την λατρεμενη Ροδο, εδω ειμαι... ;)

Καλως ηρθες απο την ομορφη Ροδο.
γεια σουυυυυ και Ευχαριστω για το καλωσορισμα!!
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
ανταπόκριση από το φετινό Μεσαιωνικό φεστιβάλ!!! πήγες? είχαν έρθει και ομάδες αναβίωσης από άλλες χώρες?
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
καλως σας βρηκα παιδια!!!!!!! τυχαια σας βρηκα στο google και ειπα να γραφτω γιατι βρηκα το μερος σας πολυ ενδιαφερον... Ειμαι απο Ροδο, εμενα χρονια Αμερικη (Κονεκτικατ) και σε 3-4 μερες την ξανα κανω για τα ξενα. Φιλια απο την ζεστη ροδο!
Καλώς το Ροδίτη..!!!!!:clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.704
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom