Φτάσαμε τα 10.000 μέλη!

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εδώ και λίγα λεπτά τα μέλη στο TravelStories ξεπέρασαν τα 10.000 !!!

Μια προσπάθεια που ξεκίνησε εντελώς δειλά πριν από 5,5 χρόνια, χωρίς να έχει ορατούς στόχους και ιδιαίτερες τεχνικές ή οικονομικές δυνατότητες, είναι σήμερα ένα μοναδικό meeting point για τους Έλληνες ταξιδιώτες!

Στα πλαίσια του "φράγματος" των 10.000 μελών θα γίνουν τις επόμενες μέρες διάφορες ενέργειες που σκοπό θα έχουν να ανταποδώσουν στα μέλη την προτίμηση που δείχνουν στο TravelStories όλα αυτά τα χρόνια, και -κυρίως- τις Ταξιδιωτικές Ιστορίες που τόσο απλόχερα μας αφηγούνται!

:clap::clap:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.761
Likes
15.407
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μπράβο σας.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
03 Απριλίου 2011. Γίναμε 10.000!!! Άντε με το καλό να τουμπάρουμε και το facebook!!!!
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Αχ, τι καλά που σας πρόλαβα και τώρα θα ζήσω κι εγώ τη γιορτινή ατμόσφαιρα των ''γενεθλίων''!
Τέλεια.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
μπράβο..μπράβο!!!
και εις ανώτερα.....όλο να ανεβαίνουμε.....
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.060
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Συγχαρητήρια και απο εμένα σε όλους:clap::clap::clap:

Καταρχήν στους υπεύθυνους του φόρουμ (Defkalion, Lthanos και sporos), οι οποίοι με υπομονή και θυσία του προσωπικού τους χρόνου, κρατάνε το επίπεδο τόσο υψηλό, προσπαθούν να ικανοποιήσουν κάθε επιθυμία μας, αντέχοντας τις παραξενιές μας και το σπαμαρισμα μας (spore εσύ μην ακούς).

Συγχαρητήρια και στα πρώτα μέλη του φόρουμ που με τις ιστορίες τους και τις εμπειρίες τους βοήθησαν τα μέγιστα για την διάδοση του φόρουμ. Ενα ευχαριστώ από εμένα σε όσους γράφουν ακόμη, ή εχουν ψιλοχαθεί ή για διάφορους λόγους δεν γράφουν πλεόν αλλά με τις ιστορίες τους είναι σαν να είναι εδώ.

Συγχαρητήρια σε όλους τους moderator που κατά καιρούς έχουν βοηθήσει και βοηθάνε για την ομαλή λειτουργία του φόρουμ.

Και τέλος συγχαρητήρια σε όλα τα απλά μέλη που με τη σειρά τους έχουν βάλει έστω και ενα λιθαράκι σε αυτή την προσπάθεια.

Μιλάω ειλικρινά ότι ποτέ δεν φανταζόμουν ότι μια διαδικτυακή κοινότητα θα μου πρόσφερε τόσα πράγματα (εμπειρίες και γνώσεις για τα ταξίδια μου, γνώσεις και πληροφορίες για θέματα ευρύτερου ενδιάφεροντος, γνωριμία με αξιόλογα άτομα εκ των οποίων κάποιοι εχουν γίνει φίλοι μου) και θα μου γινόταν συνήθεια.

Αφεντικό σε ποιο στάδιο θα γίνει η γιορτή και πότε;:haha::haha::haha:
 

Kostis

Member
Μηνύματα
267
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Τωρα για λιγο στ'αυγα μας
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικος
Συγχαρητηρια μας και συγχαρητηρια Δευκαλιωνα για το σαιτ (βεβαιως):clap::clap::clap:

Αρα ειμαστε 1/1000 του πληθυσμου που ενεργα θελει να ταξιδευει (και θα υπαρχει κ αλλο που δεν εχει ιντερνετ ή μπαινει σαν επισκεπτης μονο ή τελος παντως δεν φαινεται για τους δικους του λογους)

Αντε να αυξηθουμε με το καλο :clap::clap::clap:
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
μπράβο!!!
συνέπεια ποιότητας είναι!
συγχαριτηρια σε όλους!!!!!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Συγχαρητηρια σε ολους τους συντελεστες για την επιτυχια.
Αυτη η ανταποδωση θα μπορουσε να ειναι πχ να δοθουν 10000 σε καθε μελος, λεω ετσι μια πρωτη ιδεα που μουρθε :D:D:D
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Μια δευτερη ειναι να (ξανα)κανουμε κανενα τσιμπουσι....
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Εγω θελω να πω ενα μπραβο σε ολα τα παιδια και ενα μεγαλο μεγαλο ευχαριστω γιατι με τις χρησιμες συμβουλες σας περασα τις καλυτερες διακοπες της ζωης μου και ειμαι σιγουρη οτι και το Παρισι φετος θα ειναι τελειο..!!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.271
Μηνύματα
885.857
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom