Φωτογραφικός Διαγωνισμός: Αγαπημένος Προορισμός

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.503
Likes
8.023
Eπειδη βαριεμαι να ανατρεξω σε προηγουμενα ποστς, παρακαλω η μανταμ Vario να ετοιμαζει βαλιτσες διοτι μου υποσχεθηκε weekend αν κερδιζε...
(εγω θα παρω χειραποσκευη κοπελια)

Συγχαρητηρια σε ολους παιδια!!
Ρε μανίτσα στο έταξα γιατί δεν πίστευα ότι θα κερδίσω.... :bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Eπειδη βαριεμαι να ανατρεξω σε προηγουμενα ποστς, παρακαλω η μανταμ Vario να ετοιμαζει βαλιτσες διοτι μου υποσχεθηκε weekend αν κερδιζε...
(εγω θα παρω χειραποσκευη κοπελια)

Συγχαρητηρια σε ολους παιδια!!
Τωρα που το λες κατι θυμαμαι να ειχε ειπωθει και για μενα... αλλα χαλαλι της γιατι δεν μπορω να παω...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Πώ πω, αισθάνομαι συγκινημένος... γκρόιν!!
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες.
Θέλω να ευχαριστήσω απο καρδιάς όσους με ψήφισαν, την λατρεμένη Ισλανδία για την έμπνευση και... την Canon μου για την αποτύπωση εκείνης της μαγικής στιγμής.
Ομολογώ αυτό το δωράκι έρχεται σαν βάλσαμο, μετά από μεγάλη απογοήτευση λόγω ακύρωσης ταξιδιού (ένεκα ραδιενέργειας) και στρες στη δουλειά...
Ευχαριστώ και πάλι
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ρε μανίτσα στο έταξα γιατί δεν πίστευα ότι θα κερδίσω.... :bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:
Χαλαλι σου μπρε.....δικαιωνεσαι ...να το πεις την Τριτη (ξερεις εσυ που..) να χαρουνε!!!
(Παω τωρα να συγχαρω και τον hydronetta μπας και με παρει εκεινος μαζι στο weekend!! χααχαχαχαα)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Πώ πω, αισθάνομαι συγκινημένος... γκρόιν!!
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες.
Θέλω να ευχαριστήσω απο καρδιάς όσους με ψήφισαν, την λατρεμένη Ισλανδία για την έμπνευση και... την Canon μου για την αποτύπωση εκείνης της μαγικής στιγμής.
Ομολογώ αυτό το δωράκι έρχεται σαν βάλσαμο, μετά από μεγάλη απογοήτευση λόγω ακύρωσης ταξιδιού (ένεκα ραδιενέργειας) και στρες στη δουλειά...
Ευχαριστώ και πάλι
Αντε γρηγορα... ετοιμασου... παρε την Canon , βαλε τα αθλητικα σου και τρεχαααααααααααααα
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
συγχαρητηρια παιδια!!!! οι φωτο απλα φανταστικες... κι εγω να μην ξεχαστω να βαλω στον επομενο.... :$
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Συγχαρητήρια στους νικητές!!!
Vario φανταστική η φώτο πάρα πολύ όμορφη!!!
Hydronetta σου χω πει πολλές φορές την γνώμη μου για τις φωτογραφίες που βγάζεις!! Είσαι πολύ μπροστά!
μπράβο παιδιά και στους υπολοιπους!
πάντα τέτοια :D
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Συγχαρητήρια και καλή διαμονή στους νικητές
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.938
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom