Φωτογραφικός Διαγωνισμός "Ταξιδιωτικός Χειμώνας"

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ναι λοιπόν, ψήφισα...Μην έχετε άλλη αγωνία!
Τη φωτογραφία που απο την αρχή είχα ξεχωρίσει με λίγη διαφορά. Μάλλον επειδή είμαι 'συναισθηματικά' δεμένος μ'αυτό το μέρος παρ'όλο που δεν έχω πάει......
Καλή επιτυχία σε όλους!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ναι λοιπόν, ψήφισα...Μην έχετε άλλη αγωνία!
Τη φωτογραφία που απο την αρχή είχα ξεχωρίσει με λίγη διαφορά. Μάλλον επειδή είμαι 'συναισθηματικά' δεμένος μ'αυτό το μέρος παρ'όλο που δεν έχω πάει......
Καλή επιτυχία σε όλους!!
Καλα στ' αλλα τοπικ γινεται χαμος κι εσυ ψηφιζεις φωτογραφιες; Τι να πω ρε Αντωνη;
 

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
Και εγώ ανάμεσα σε τέσσερις ήμουν, αυτή που ψήφισα δεν μου άρεσε περισσότερο από τις άλλες και εκτός αυτού, οι άλλες τρεις ήταν για μένα αισθητικά πολύ ωραιότερες. Όμως, είχε ένα θέμα τελείως μακριά από χειμερινά φωτογραφικά στερεότυπα (δεν εννοώ πως οι υπόλοιπες είχαν τέτοια θέματα απλά με τράβηξε η σύνδεση του χειμώνα με αυτή τη σκηνή) και πλήρως απαλλαγμένη από κάθε τεχνική λήψης, τραβηγμένη από μια απλή γωνία και χωρίς παιχνίδια με το φως, άφηνε χωρίς φλυαρίες το μάτι να επικεντρωθεί απλά και μόνο στη σκηνή. Κατάφερε να με συγκινήσει με άλλους τρόπους και καθόλου οπτικά και έτσι την ψήφισα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Και εγώ ανάμεσα σε τέσσερις ήμουν, αυτή που ψήφισα δεν μου άρεσε περισσότερο από τις άλλες και εκτός αυτού, οι άλλες τρεις ήταν για μένα αισθητικά πολύ ωραιότερες. Όμως, είχε ένα θέμα τελείως μακριά από χειμερινά φωτογραφικά στερεότυπα (δεν εννοώ πως οι υπόλοιπες είχαν τέτοια θέματα απλά με τράβηξε η σύνδεση του χειμώνα με αυτή τη σκηνή) και πλήρως απαλλαγμένη από κάθε τεχνική λήψης, τραβηγμένη από μια απλή γωνία και χωρίς παιχνίδια με το φως, άφηνε χωρίς φλυαρίες το μάτι να επικεντρωθεί απλά και μόνο στη σκηνή. Κατάφερε να με συγκινήσει με άλλους τρόπους και καθόλου οπτικά και έτσι την ψήφισα.
Τωρα εσυ μας βαζεις κουιζ νυχτατικα... αντε να τις δω μπας και καταλαβω.
 

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
θα σου έλεγα ποια είναι αλλά θέλω πρώτα να σε βασανίσω με γρίφους:haha:
(έτσι κι αλλιώς και να το βρεις δεν ξέρω αν μπορώ να πω αν είναι όντως αυτή, λόγω κρυφής ψηφοφορίας και μήνυμα δεν μπορώ να στείλω).
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
θα σου έλεγα ποια είναι αλλά θέλω πρώτα να σε βασανίσω με γρίφους:haha:
(έτσι κι αλλιώς και να το βρεις δεν ξέρω αν μπορώ να πω αν είναι όντως αυτή, λόγω κρυφής ψηφοφορίας και μήνυμα δεν μπορώ να στείλω).
Σιγα μην καθομαι να ψαχνω και να μη μαθω και στο τελος...
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Ψήφισα κι εγώ... ;)

Hyada, όταν τελειώσει η ψηφοφορία, πες μας σε παρακαλώ ποια είναι αυτή η φωτό που περιγράφεις! Είμαι πάρα πολύ περίεργη.. :D
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αντε ψηφιστε... δευτερο ή τριτο να με βγαλετε.
Τη θελω πολυ αυτην την κουπα. Δε με νοιαζει το βιβλιο, την κουπα θελω, να την βαλω στην τροπαιοθηκη μου.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.058
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom