Φωτογραφικός διαγωνισμός - μεγάλο δώρο!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μπράβο, πολυ καλή κίνηση, παραπάνω δουλειά για σενα βέβαια getxowoman
 

fourkas

Member
Μηνύματα
62
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
... που άραγε ...
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική για ένα μήνα
Κάποιες φωτό είναι πολύ καλές.
Μπράβο σε όλους καταρχήν για τη συμμετοχή.
Λαστ ντευ σήμερα για συμμετοχές ...

καλή επιτυχία σε όλους
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Δεν έγινα κατανοητός και συγνώμη.Το ειρωνικό του σχολίου πάει όχι στα θέμα εγγραφή αλλά στο θέμα συμμετοχή.Μετά τις ΤΟΣΕΣ παρατηρήσεις σας,οι 2 συμμετοχές παραμένουν γιατί το μέλος ουδέποτε ξαναμπήκε στο forum.
Κ επειδή σίγουρα θα επιληφθείτε,σταματώ εδώ.
Δε βαριέσαι, φίλε μου... Εσύ για το βραβείο συμμετέχεις? Εγώ πάντως όχι. Και να κερδίσω, θα το χαρίσω. Κι αν είναι κανένας απ' τους διπλο-συμμετέχοντες που το θέλει τόσο πολύ, ας μου στείλει π.μ. να του το δώσω - χωρίς να τον ξεφωνίσω - αν το θέλει τόσο πολύ!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Λοιπον τελευταια μερα σημερα για την υποβολη συμμετοχων μεχρι τις 23:00 ειναι η προθεσμια! Η ψηφοφορια θα ξεκινησει στις 24:00 και οχι στις 23:00 που ειχαμε πει αρχικα, αυτο απλα γινεται για να ελεχθουν ολα να ειναι ενταξει με τις φωτογραφιες και ΒΕΒΑΙΑ δε θα παιχτουν διπλο-συμμετοχες, οσες υπαρχουν θα διαγραφουν.

Επισης, θα μετρησουν οσες ψηφοι ερθουν σωστα, δηλαδη αν καποιος στειλει πμ και ψηφισει μονο 1 φωτογραφια ή 2 δε θα μετρησει καθολου, ΠΡΕΠΕΙ να ψηφισετε 3 φωτογραφιες!
 

SoNriSa

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Γεια χαρά,

Προσπαθώ να ανεβάσω μια φωτό σε αυτή τη κατηγορία και ενώ μου λέει οτι η φωτό προστέθηκε επιτυχώ δεν μπορώ να τη βρω μετά.... Ο προσπάθησα δυο φορές. Αργεί να την ανεβάσει λίγο μήπως?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τι διαστάσεις έχει η φωτογραφία σου; πρέπει νάναι ως 800χ600 αν έχεις πρόβλημα.
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Δε βαριέσαι, φίλε μου... Εσύ για το βραβείο συμμετέχεις? Εγώ πάντως όχι. Και να κερδίσω, θα το χαρίσω. Κι αν είναι κανένας απ' τους διπλο-συμμετέχοντες που το θέλει τόσο πολύ, ας μου στείλει π.μ. να του το δώσω - χωρίς να τον ξεφωνίσω - αν το θέλει τόσο πολύ!

Εγώ δεν συμμετέχω,αν και μου έβαλες ιδέες:roll:
Baba,τι να το κάνεις εσύ το δώρο με τα 17.500 νησιά στον ορίζοντα;;;:bleh::bleh:
 

pemi

Member
Μηνύματα
24
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο ακομα...
Ταξίδι-Όνειρο
να παω παντουυυυ!!!
Σαν κλασσικη ελληνίδα ανέβασα τη φωτο μου στο παρα πέντε!καλιο αργα, παρα ποτε!!χαχα!!!
Καλη μας επιτυχια!!!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Η ψηφοφορια ξεκιναει, για οδηγιες καντε κλικ επανω στο πρασινο κουτακι!

Καλη επιτυχια σε ολους! :D
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Λοιπόν το ξαναλέω (και μόλις προστέθηκε και στους κανόνες της ψηφοφορίας) δε μπορούμε να ψηφίσουμε τον εαυτό μας, σε αυτή την περίπτωση η ψήφος ακυρώνεται.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Εγω παντως παραθέτω την προπαγάνδα μου για να με σταυρώσετε!!!!
υγ Απο τώρα χαρίζω το έπαθλό μου σε αυτόν που θα στείλει πρώτος πμ. μετά απο τα αποτελέσματα του διαγωνισμού!
τόσο σίγουρο τόχω!!!! ψαρώστε με ψαρώστε με!!!:D

 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.950
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom