Αργεντινή Περού Χιλή ΧΙΛΗ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ-ΠΕΡΟΥ ΤΑΞΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΒΟΗΘΕΙΑ!!

Head_cf

Member
Μηνύματα
122
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει....
Αγαπητοί φίλοι, χρειάζομαι κάποια βοήθεια και δυστυχώς έχω αργήσει. Σκέφτομαι για τα Χριστούγεννα να κάνω ένα ταξίδι στην Λατινική Αμερική. Αρχικά σκέφτηκα να πάω με το Versus Travel αλλά το 18αημερο μαζί με φόρους εκδρομές και προσωπικά έξοδα το υπολόγισα γύρω στα 5000?…που τα θεωρώ ΠΟΛΛΑ!!Ετσι λοιπόν αποφάσισα να κανονίσω το ταξίδι μόνος μου. Λοιπόν…ψάχνοντας συνεχεία στο site της IBERIA κάποιες φορές μου βγάζει τα εισιτήρια από Αθηνά για το Σαντιάγκο της Χιλής με 1250 εύρο. Από κει και πέρα και αφού θα έχω πάει με IBERIA μπορώ να χρησιμοποιήσω το πάσο της Oneword και να κάνω την διαδρομή Σαντιάγκο-Μπουένος Αιρες - Μοντεβίδεο - Λίμα- Κούσκο -Λίμα-Σαντιάγκο με περίπου 750 δολάρια.
oneworld - Error 404
Πολύ καλά μέχρι εδώ…έτσι λοιπόν θα κάτσω από 3-4 σε κάθε μια από πόλη εκτός από το Περού που θα κάτσω μια εβδομάδα για να πάω και τις κάποιες εκδρομές εκτός την Λίμας.
Τι άποψη έχετε για το ταξίδι που σας είπα;
Αξίζει αυτό το ταξίδι; Μήπως είναι λίγο επικίνδυνο;Πρεπει να κλεισω ολα τα ξενοδοχεια απο πριν; Ξέρει κανείς για το πάσο της Oneworde;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.298
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Επικεντρώσου σε μια χώρα, εν προκειμένω Περού ή Χιλή... εγώ θα διάλεγα Χιλή και θα τη γύρναγα απ' το βορρά μέχρι το νότο.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Επικεντρώσου σε μια χώρα, εν προκειμένω Περού ή Χιλή... εγώ θα διάλεγα Χιλή και θα τη γύρναγα απ' το βορρά μέχρι το νότο.

Tι να επικεντρωθεί, αν είναι θα χει πάει ο άνθρωπος, από το 2008 έχει κάνει την ερώτηση!! Εκτός αν μας περιμένει να του απαντήσουμε! :bleh:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.298
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Δεν πρόσεξα την ημερομηνία... αλήθεια όμως γιατί τόσο παλιό μήνυμα βγήκε στα αδιάβαστα μηνύματα?
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Στα αδιάβαστα στο έβγαλε??:shock: Άλλο και τούτο! Ε καλά που να δεις την ημερομηνία αν το έβγαλε στα αδιάβαστα.. Περίεργο όμως
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.825
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom