Χαίρεταιιιι!!!!

kasnax

Member
Μηνύματα
20
Likes
3
Καλησπέρα και από εμένα και καλως σας βρήκα στην κοινότητα. Μεγάλη αγάπη για τα ταξίδια σε όλο το κόσμο και με μεγάλη όρεξη να ψάξω την Ελλάδα. Η αφορμή να γραφτώ ήταν για να κάνω γνωστή την εφαρμογή που έφτιαξε ένας φίλος, αλλά ήρθα για να μείνω και να συμμετέχω πλέον και ενεργά στην παρέα σας.

Όποιος θέλει πληροφορίες για τον Δήμο Πάργας που είναι άψογο μέρος, ας μου στείλει πμ για να έχει Inside info!! :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλησπέρα και από εμένα και καλως σας βρήκα στην κοινότητα. Μεγάλη αγάπη για τα ταξίδια σε όλο το κόσμο και με μεγάλη όρεξη να ψάξω την Ελλάδα. Η αφορμή να γραφτώ ήταν για να κάνω γνωστή την εφαρμογή που έφτιαξε ένας φίλος, αλλά ήρθα για να μείνω και να συμμετέχω πλέον και ενεργά στην παρέα σας.

Όποιος θέλει πληροφορίες για τον Δήμο Πάργας που είναι άψογο μέρος, ας μου στείλει πμ για να έχει Inside info!! :)
Γεια σου και καλώς ήρθες.

Το φόρουμ υπάρχει για να ανταλάσσουμε δημόσια πληροφορίες, ώστε να επωφελούνται όλα τα μέλη. Αν θέλαμε να ρωτάμε ιδιωτικά, θα χρησιμοποιούσαμε το facebook. :)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.838
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες και απο εμένα.
 

kasnax

Member
Μηνύματα
20
Likes
3
Το φόρουμ υπάρχει για να ανταλάσσουμε δημόσια πληροφορίες, ώστε να επωφελούνται όλα τα μέλη. Αν θέλαμε να ρωτάμε ιδιωτικά, θα χρησιμοποιούσαμε το facebook.
Σωστόοοοοςςς!!! Bring them on!!!! :)
 

Varg83

Member
Μηνύματα
133
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλια-Νεα Ζηλανδια
Καλως ηρθες!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom