Χαίρομαι πολύ που σας βρήκα!!!

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.494
Likes
8.006
Καλωσόρισες LOOK! :)
Με το καλό το ταξίδι σου στην Αυστρία! Βέβαια πιστεύω πώς αν "κολλήσεις" στο travelstories θα αρχίσεις τα "ξενοκοιτάγματα" και προς άλλους προορισμούς! :)
 

LOOK4711

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΑΙΛΑΝΔΗ
Καλωσόρισες LOOK! :)
Με το καλό το ταξίδι σου στην Αυστρία! Βέβαια πιστεύω πώς αν "κολλήσεις" στο travelstories θα αρχίσεις τα "ξενοκοιτάγματα" και προς άλλους προορισμούς! :)
Καλησπέρα VARIOATHENS αυτό βλέπω και εγώ πήραν είδη τα μυαλά μου αέρα ο πρώτος μου στόχος η ΤΑΪΛΑΝΔΗ .
Από ότι είδα έχεις πάει!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.494
Likes
8.006
Καλησπέρα VARIOATHENS αυτό βλέπω και εγώ πήραν είδη τα μυαλά μου αέρα ο πρώτος μου στόχος η ΤΑΪΛΑΝΔΗ .
Από ότι είδα έχεις πάει!!!
Και όχι μόνο εγώ :lol:.... το μισό φόρουμ που λέει ο λόγος! Ωραίος προορισμός πάντως...και οικονομικός!
 

LOOK4711

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΑΙΛΑΝΔΗ
Και όχι μόνο εγώ :lol:.... το μισό φόρουμ που λέει ο λόγος! Ωραίος προορισμός πάντως...και οικονομικός!

Τόσο καλά είναι; Τώρα θα έμπαινα να διαβάσω καμία ιστορία να αρχίσω να το σχεδιάζω για του χρόνου. Είναι η πρώτη μου φορά σε φόρουμ και βασανίζομε λίγο με το σύστημα!
Δεν έχω Φώτο ιστορίες από ταξίδια μου θα οργανωθώ σιγά σίγα.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.494
Likes
8.006
Τόσο καλά είναι; Τώρα θα έμπαινα να διαβάσω καμία ιστορία να αρχίσω να το σχεδιάζω για του χρόνου. Είναι η πρώτη μου φορά σε φόρουμ και βασανίζομε λίγο με το σύστημα!
Δεν έχω Φώτο ιστορίες από ταξίδια μου θα οργανωθώ σιγά σίγα.

Είναι καλά!!! Ξεκίνα διάβασμα γιατί έχουμε γράψει μπόλικες ιστορίες! :)
 

maggi

Member
Μηνύματα
24
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ινδία
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού
υπάρχουν τόσο υπέροχα μέρη.. .που δεν ξέρεις που να πας πρώτα!!!!!!!!!! που να πας πρώτα???? χμμμ θα ανοίξω ένα θέμα... καλώς όρισες.. κι ευχαριστώ για το σχόλιο στη φωτογραφία!
 

lookritia

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
αργει ακομη...
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο Κοσμος
Γεια σας κι απο εμενα!!!!
πραγματικα χαιρομαι που σας ανακαλυψα,ψαχνωντας τυχαια για το επομενο ταξιδι μου με τον αντρα της ζωης μου!
Για Ταιλανδη το βλεπουμε λογω χαμηλου κοστους περισσοτερο...αν και ανετα εφευγα, και αυριο αν γινοταν,για Μαδαγασκαρη!ονειρο ζωης!!
τελος παντων,πολυταξιδευμενη δεν ειμαι(1 μηνα Ιαπωνια,1 μηνα Ανατολικες Ηνωμενες πολιτειες,1 μηνα βορεια Ιταλια και κατι μερουλες Ολλανδια κ Μεση Ανατολη...),ποσο μαλιστα ο συντροφος μου(μεχρι Ιταλια εχει φθασει μονο)αλλα τωρα ειμαστε αποφασισμενοι!Χρηματα μου λειπουν αλλα ειναι λεπτομερεια αυτο και δεν με ανησυχει..!
Ειμαι σιγουρη πως θα μου φανειτε κατι παραπανω απο χρησιμοι!!Γι'αυτο και σας ευχαριστω προκαταβολικα!Και συντομα θα μοιραστω μαζι σας κ το υλικο μου-εμπειρια απο τα μεγαλυτερα,τουλαχιστο,ταξιδια μου!
Καλημερα!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ηρθες Λουκριτια !Πολυταξιδεμενη μπορει να λες οτι δεν εισαι αλλα εχεις παει σε πολυ ωραιους προορισμους.
Ευχομαι ο χαρτης σου να πορτοκαλιζει συνεχως!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom