Χαιρετώ την απίθανη κοινότητα του travelstories! Νέο μέλος από σήμερα κι εγώ..

Xkar88

New Member
Μηνύματα
4
Likes
18
Γεια σε όλους! Είμαι πολύ χαρούμενος που έγινα σήμερα μέλος αυτής της πολύ όμορφης ταξιδιωτικής παρέας.. έχω κάνει τα τελευταία χρόνια κάποια ταξίδια (Ρώμη-Μιλανο, Βουδαπέστη, Παρίσι και Κωνσταντινούπολη) και σε όλα, κατά την οργάνωση του προγράμματος μας, συμβουλευόμασταν αυτήν εδώ την κοινότητα διαβάζοντας τις πολύ χρήσιμες, πάντοτε, ιστορίες που μοιράζονται τα μέλη της! Ελπίζω ότι στο εξής, θα μπορέσω κι εγώ να βοηθήσω μελλοντικούς ταξιδιώτες, με τις ιστορίες που θα μοιράζομαι! Προς το παρόν, θα ζητήσω τη βοήθεια και τα φώτα σας, γιατί έχουμε κλείσει ήδη με την κοπέλα μου, το επόμενο μας γιορτινό ταξίδι.. 4 μέρες Βιέννη και 4 μέρες Πράγα τέλη Νοεμβρίου με αρχές Δεκεμβρίου (28-5).. Ευπρόσδεκτη κάθε πληροφορία, tip και μυστικό.. Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων!!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Γεια σε όλους! Είμαι πολύ χαρούμενος που έγινα σήμερα μέλος αυτής της πολύ όμορφης ταξιδιωτικής παρέας.. έχω κάνει τα τελευταία χρόνια κάποια ταξίδια (Ρώμη-Μιλανο, Βουδαπέστη, Παρίσι και Κωνσταντινούπολη) και σε όλα, κατά την οργάνωση του προγράμματος μας, συμβουλευόμασταν αυτήν εδώ την κοινότητα διαβάζοντας τις πολύ χρήσιμες, πάντοτε, ιστορίες που μοιράζονται τα μέλη της! Ελπίζω ότι στο εξής, θα μπορέσω κι εγώ να βοηθήσω μελλοντικούς ταξιδιώτες, με τις ιστορίες που θα μοιράζομαι! Προς το παρόν, θα ζητήσω τη βοήθεια και τα φώτα σας, γιατί έχουμε κλείσει ήδη με την κοπέλα μου, το επόμενο μας γιορτινό ταξίδι.. 4 μέρες Βιέννη και 4 μέρες Πράγα τέλη Νοεμβρίου με αρχές Δεκεμβρίου (28-5).. Ευπρόσδεκτη κάθε πληροφορία, tip και μυστικό.. Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων!!
Γεια και καλώς μας ήρθες.
Έχουμε πολλά θέματα
Αυστρία
Τσέχικη Δημοκρατία
και ιστορίες
Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Αυστρία
Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Τσέχικη Δημοκρατία
για Βιέννη και Πράγα. Ρίξε ματιές και ρώτα ό,τι θέλεις εκεί.
 

Xkar88

New Member
Μηνύματα
4
Likes
18
Γεια και καλώς μας ήρθες.
Έχουμε πολλά θέματα
Αυστρία
Τσέχικη Δημοκρατία
και ιστορίες
Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Αυστρία
Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Τσέχικη Δημοκρατία
για Βιέννη και Πράγα. Ρίξε ματιές και ρώτα ό,τι θέλεις εκεί.
Έχουμε ξεκινήσει ήδη να ρίχνουμε διάβασμα.. :) Ευχαριστώ πολύ!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες..
 

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.114
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Καλως ηρθες!! Θα δεις ωραια πράγματα εκεινο το διάστημα και στις 2 πολεις!!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.319
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλώς ήρθες, θα περιμένουμε και τις δικές σου ιστορίες & εντυπώσεις!
 

DimisG

Member
Μηνύματα
48
Likes
241
Γεια σε όλους! Είμαι πολύ χαρούμενος που έγινα σήμερα μέλος αυτής της πολύ όμορφης ταξιδιωτικής παρέας.. έχω κάνει τα τελευταία χρόνια κάποια ταξίδια (Ρώμη-Μιλανο, Βουδαπέστη, Παρίσι και Κωνσταντινούπολη) και σε όλα, κατά την οργάνωση του προγράμματος μας, συμβουλευόμασταν αυτήν εδώ την κοινότητα διαβάζοντας τις πολύ χρήσιμες, πάντοτε, ιστορίες που μοιράζονται τα μέλη της! Ελπίζω ότι στο εξής, θα μπορέσω κι εγώ να βοηθήσω μελλοντικούς ταξιδιώτες, με τις ιστορίες που θα μοιράζομαι! Προς το παρόν, θα ζητήσω τη βοήθεια και τα φώτα σας, γιατί έχουμε κλείσει ήδη με την κοπέλα μου, το επόμενο μας γιορτινό ταξίδι.. 4 μέρες Βιέννη και 4 μέρες Πράγα τέλη Νοεμβρίου με αρχές Δεκεμβρίου (28-5).. Ευπρόσδεκτη κάθε πληροφορία, tip και μυστικό.. Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων!!
Καλησπέρα και καλωσήρθες και από εμένα.
Επισκέφτηκα πρόσφατα την Βιέννη, έχω γράψει και σχετικό κειμενάκι στις Ταξιδιωτικές ιστορίες. Ότι πληροφορία/απορία έχεις μετά χαράς να βοηθήσω.
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γεια σε όλους! Είμαι πολύ χαρούμενος που έγινα σήμερα μέλος αυτής της πολύ όμορφης ταξιδιωτικής παρέας.. έχω κάνει τα τελευταία χρόνια κάποια ταξίδια (Ρώμη-Μιλανο, Βουδαπέστη, Παρίσι και Κωνσταντινούπολη) και σε όλα, κατά την οργάνωση του προγράμματος μας, συμβουλευόμασταν αυτήν εδώ την κοινότητα διαβάζοντας τις πολύ χρήσιμες, πάντοτε, ιστορίες που μοιράζονται τα μέλη της! Ελπίζω ότι στο εξής, θα μπορέσω κι εγώ να βοηθήσω μελλοντικούς ταξιδιώτες, με τις ιστορίες που θα μοιράζομαι! Προς το παρόν, θα ζητήσω τη βοήθεια και τα φώτα σας, γιατί έχουμε κλείσει ήδη με την κοπέλα μου, το επόμενο μας γιορτινό ταξίδι.. 4 μέρες Βιέννη και 4 μέρες Πράγα τέλη Νοεμβρίου με αρχές Δεκεμβρίου (28-5).. Ευπρόσδεκτη κάθε πληροφορία, tip και μυστικό.. Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων!!
Καλώς μας ήρθες!
Αν θέλεις κάτι συγκεκριμένο για Βιέννη, έμενα για κάποιους μήνες εκεί, θα χαρώ να βοηθήσω.
 

Xkar88

New Member
Μηνύματα
4
Likes
18
Καλησπέρα και καλωσήρθες και από εμένα.
Επισκέφτηκα πρόσφατα την Βιέννη, έχω γράψει και σχετικό κειμενάκι στις Ταξιδιωτικές ιστορίες. Ότι πληροφορία/απορία έχεις μετά χαράς να βοηθήσω.
Σε ευχαριστώ πολύ!! Θα το διαβάσω και είμαι σίγουρος ότι θα βοηθήσει πολύ.. ειδικά όντας τόσο πρόσφατο!! :)
 

Xkar88

New Member
Μηνύματα
4
Likes
18
Καλώς μας ήρθες!
Αν θέλεις κάτι συγκεκριμένο για Βιέννη, έμενα για κάποιους μήνες εκεί, θα χαρώ να βοηθήσω.
Σε ευχαριστώ πολύ!! Αν χρειαστούμε κάτι περισσότερο, όταν πλέον θα έχουμε συγκεντρώσει τις περισσότερες πληροφορίες, μάλλον θα σε "ενοχλήσω'' για πιο συγκεκριμένες όπως είπες κι εσύ, πληροφορίες!! Ευχαριστώ και πάλι!! :)
 

Xristina.j

Member
Μηνύματα
12
Likes
10
Καλώς μας ήρθες!
Αν θέλεις κάτι συγκεκριμένο για Βιέννη, έμενα για κάποιους μήνες εκεί, θα χαρώ να βοηθήσω.
Ημουν Βιέννη 27/1 - 2/2 οπότε ότι θελήσεις και μπορέσω ευχαριστώς να απαντήσω.. Τα έχω και φρέσκα :):)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom