Χαιρετώ τους συνταξιδιώτες!!!

ciscomike

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Cuba
Γεια σας και από εμένα,
Χαίρομε πολύ για την ύπαρξη του site καθώς επίσης για τους φίλους που ενδιαφέρονται και χαίρονται να μοιράζουν τις ταξιδιωτικές τους εμπειρίες.
Το να ταξιδεύεις για μένα και σίγουρα για πολλούς εδώ, είναι τρόπος ζωής, η συλλογή εμπειριών και η γνωριμία με λαούς ήθη και έθιμα διαμορφώνει έναν καλύτερο και ποιο έμπυρο χαρακτήρα, για αυτό συνεχίστε να ταξιδεύετε!!!

Υ.Γ. Ευχαριστώ τον φίλο Traveller για την γνωστοποίηση της σελίδας…
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες. Για πες για καλιφόρνια για πες... λέω να πάω τον Απρίλη. :)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες ciscomike

Εχεις κανει πολλα ταξιδια κι εσυ,οποτε ξεκινα απο Καλιφορνια για χαρη του Defkalion και κινησου προς τα νοτια προς Μεξικο αν θελεις :D.Ποια περιοχη του Μεξικο επισκεφτηκες?
:welcome:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Καλώς ήρθες ciscomike!

Περιμένουμε ν ακούσουμε τις ταξιδιωτικές σου εμπειρίες μιας κι απ όσο βλέπω έχεις επισκεφτεί ήδη αρκετές χώρες!!!
 

ciscomike

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Cuba
Ευχαριστώ για την φιλοξενία!!!

Καλιφόρνια απίστευτη, ένα από τα πιο ωραία μέρη των προορισμών μου, είναι όλα σαν μακέτα. Μεξικό πέρασα από San Diego – Tijuana αυθημερόν. Γενικά όμως το μεξικάνικο στοιχείο επικρατεί στην CALI, ένας ακόμα λόγος που την κάνει πανέμορφη. Θα προσπαθήσω να δώσω αναλυτικότερες περιγραφές στο κατάλληλο τόπικ.

Ευχαριστώ και πάλι.:lol:
 

ptsingan

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι χωρίς προορισμό
Γεια σας και από εμένα,
Χαίρομε πολύ για την ύπαρξη του site καθώς επίσης για τους φίλους που ενδιαφέρονται και χαίρονται να μοιράζουν τις ταξιδιωτικές τους εμπειρίες.
Το να ταξιδεύεις για μένα και σίγουρα για πολλούς εδώ, είναι τρόπος ζωής, η συλλογή εμπειριών και η γνωριμία με λαούς ήθη και έθιμα διαμορφώνει έναν καλύτερο και ποιο έμπυρο χαρακτήρα, για αυτό συνεχίστε να ταξιδεύετε!!!

Υ.Γ. Ευχαριστώ τον φίλο Traveller για την γνωστοποίηση της σελίδας…
Γεια χαρά κι από μένα. Δεν ξέρω αν απλώς σου ξέφυγε (καμία σημασία δεν έχει αυτό), πάντως, είναι τόσο εύστοχο!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Γενικά όμως το μεξικάνικο στοιχείο επικρατεί στην CALI, ένας ακόμα λόγος που την κάνει πανέμορφη.
Ειμαι σιγουρη γι'αυτο!
Περιμενουμε λοιπον τις περιγραφες σου απο την περιοχη :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom