Χαιρετώ το Forum

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Χαιρετώ το φόρουμ :clap:

Είμαι η Βάσω και έμαθα για το παρόν φόρουμ από μια αναζήτησή μου στο google.
Μου αρέσουν γενικώς τα ταξίδια

Έχω ταξιδέψει αρκετά στην Ελλάδα και στην Ευρώπη όπως Γαλλία,Αυστρία, Ιταλία , Τσεχία και Τουρκία (σχεδόν πάντα οικογενειακώς.) . Τίποτα δηλαδη….σε σχέση με άλλα μέλη του group.

Το επόμενο ταξίδι είναι για Αίγυπτο(Κάϊρο-Αλεξάνδρεια-Κρουαζιέρα Νείλου).Φεύγουμε Μ.Σάββατο .Εχω διαβάσει όλα τα σχόλια περί Αιγύπτου και θα ήθελα εάν εχετε να μου επισημάνετε κάτι επιπλέον (περί διατροφής, υγιεινής κ.λ.π.)
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλώς ήρθες Βάσω...

Υποθέτω ότι το ταξίδι σας είναι με γκρουπ οπότε το μόνο που χρειάζεται να προσέχεις είναι το θέμα της διατροφής.
Καλύτερα να αποφεύγεις τα φρούτα και τα λαχανικά γιατί πλένονται με τρεχούμενο νερό.
Επίσης, να αποφεύγεις τα παγάκια στα ποτά και στους καφέδες και νερό μόνο εμφιαλωμένο.

Κατά τ' άλλα να αφήσεις τον εαυτό σου ελεύθερο να απολαύσει το ταξίδι σε μια χώρα εντελώς διαφορετική από τη δυτική νοοτροπία και μην επηρεαστείς από τη φτώχεια και τη βρωμιά που θα αντικρίσεις!

Να περάσεις όμορφα και να επιστρέψεις να μας αφηγηθείς τις εντυπώσεις σου.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
welcome vasso!! σου απάντησα κι εγω στις ερωτησεις σου, αλλα οχι εδω, στο αλλο θεμα! καλο ταξιδι να εχεις και σιγουρα θα σου αρεσει εκει που θα πας!!! περιμενουμε εντυπωσεις οταν γυρισεις
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
καλά ταξίδια και να θυμάσαι ότι τρώγωντας ανοίγει η όρεξη;)
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Καλως ηρθες! Απο φιλους που εχουν ταξιδεψει συχνα, ενα συμβουλευουν, ποτε φαγητο, νερο, καφεδες, σαλατες κτλ εκτος μεγαλων ξενοδοχειων. Και παρε και τα σχετικα χαπακια για στομαχικες διαταραχες μαζι σου!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
To forum σε χαιρετα vasso!!
Καλα ταξιδια!!!:welcome2:
 

sianas panagiotis

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
γεια σε ολους και απο εμενα.....ψαχνωντας οδηγιες για προσεχες ταξιδι επεσα στη συγκεκριμενη σελιδα..........μου αρεσουν τα ταξιδια αλλα λογω ελειψης παρεας δεν καταφερνω να κανω αρκετα.εχω ταξιδεψει σε αρκετα μερη κυριως με τη μηχανη αλλα και αυτοκινητο......να σας ευχαριστησω προκαταβολικα για την βοηθεια σας σε αποριες και ερωτησεις που θα εχω...
καλα ταξιδια σε ολους
[
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλώς ήρθες, panagiotis...
Καλά ταξίδια και σε σένα.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2: και στους δυο..
Vasso καλα να περασεις στην Αιγυπτο και περιμενουμε εντυπωσεις με την επιστροφη σου :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.765
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom