Χαιρετώ όλους τους λάτρεις των ταξιδιών.

Μηνύματα
14
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
Ινδία
Ταξίδι-Όνειρο
Root 66
Με λένε Ντίνο, έχω καβατζώσει τα 50 και με τη γυναίκα μου μοιραζόμαστε εδώ και 25 χρόνια το ίδιο πάθος. Να ταξιδεύουμε. Είχαμε την τύχη να δούμε πολύ όμορφα μέρη του πλανήτη κι όσο ταξιδεύουμε τόσο το πάθος μεγαλώνει. Το μέρος που ήθελα από 15χρονο παιδί να δω και δεν μ'απογοήτευσε καθόλου, ήταν το Περού. Μαγικό μέρος. Ειδικά το Μάτσου-Πίτσου. Θα ήθελα να σκορπίσουν εκεί τις στάχτες μου κάποτε.(Λολ) Άλλο φανταστικό ταξίδι μας, Βιετνάμ-Καμπότζη. Μόνο θαυμασμός και σεβασμός γι'αυτόν τον λαό που δε νικήθηκε από κανέναν. Αμερική, Ιαπωνία, Κούβα, Κίνα Καππαδοκία και Ευρώπη είναι τα μέρη που έχω πάει. Τώρα ήρθε η ώρα της Ινδίας και εγκαινίασα ένα θέμα ζητώντας απ'όσους έχετε εμπειρία από το μέρος και τον χρόνο να μου δώσετε ό,τι πληροφορία θεωρείτε χρήσιμη για να είναι κι αυτό το ταξίδι γεμάτο αξέχαστες εικόνες κι εμπειρίες. Ευχαριστώ πολύ όλους σας και σας εύχομαι....με τη βαλίτσα παρά πόδα!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.741
Likes
15.160
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Καλώς όρισες Ντίνο στην παρέα μας.
 
Μηνύματα
14
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
Ινδία
Ταξίδι-Όνειρο
Root 66
Καλώς σας βρήκα! Μου φαίνεται θα φάω κόλλημα χοντρό εδώ μέσα. Η Κοπεγχάγη είναι πολύ όμορφη. Να περάσεις οπωσδήποτε από την Κριστιάνια.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.591
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Με λένε Ντίνο, έχω καβατζώσει τα 50 και με τη γυναίκα μου μοιραζόμαστε εδώ και 25 χρόνια το ίδιο πάθος. Να ταξιδεύουμε. Είχαμε την τύχη να δούμε πολύ όμορφα μέρη του πλανήτη κι όσο ταξιδεύουμε τόσο το πάθος μεγαλώνει. Το μέρος που ήθελα από 15χρονο παιδί να δω και δεν μ'απογοήτευσε καθόλου, ήταν το Περού. Μαγικό μέρος. Ειδικά το Μάτσου-Πίτσου. Θα ήθελα να σκορπίσουν εκεί τις στάχτες μου κάποτε.(Λολ) Άλλο φανταστικό ταξίδι μας, Βιετνάμ-Καμπότζη. Μόνο θαυμασμός και σεβασμός γι'αυτόν τον λαό που δε νικήθηκε από κανέναν. Αμερική, Ιαπωνία, Κούβα, Κίνα Καππαδοκία και Ευρώπη είναι τα μέρη που έχω πάει. Τώρα ήρθε η ώρα της Ινδίας και εγκαινίασα ένα θέμα ζητώντας απ'όσους έχετε εμπειρία από το μέρος και τον χρόνο να μου δώσετε ό,τι πληροφορία θεωρείτε χρήσιμη για να είναι κι αυτό το ταξίδι γεμάτο αξέχαστες εικόνες κι εμπειρίες. Ευχαριστώ πολύ όλους σας και σας εύχομαι....με τη βαλίτσα παρά πόδα!
Α δικός μας είσαι εσύ.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Καλως ηλθες..
 

Dioni Dimou

Member
Μηνύματα
5
Likes
4
Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι καινούργια εδώ. Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν ταξίδια για ανθρώπους που είναι μόνοι τους. Δυστυχώς δεν έχω καθόλου παρέες.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.104
Likes
24.004
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι καινούργια εδώ. Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν ταξίδια για ανθρώπους που είναι μόνοι τους. Δυστυχώς δεν έχω καθόλου παρέες.
:welcome2: και καλά ταξίδια.
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι καινούργια εδώ. Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν ταξίδια για ανθρώπους που είναι μόνοι τους. Δυστυχώς δεν έχω καθόλου παρέες.
Καλώς την!

Κάπου εδώ υπάρχει ένα θέμα ''Ταξίδι μόνος'' ή κάπως έτσι στο οποίο μπορείς να μας πεις πού θα σ' άρεσε να πας. Δεν είσαι η μόνη που δεν έχεις παρέα να έρθει μαζί, είμαστε πολλοί!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι καινούργια εδώ. Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν ταξίδια για ανθρώπους που είναι μόνοι τους. Δυστυχώς δεν έχω καθόλου παρέες.
Καλώς ήρθες :)
Μπορείς και μόνη σου να κάνεις πολλά ταξίδια....μία καλή αρχή είναι οι Ευρωπαϊκές πόλεις.
 

Dioni Dimou

Member
Μηνύματα
5
Likes
4
Νομίζω ότι δεν θα μου αρέσει να είμαι μόνη μου..... Να μην έχεις κανέναν, να πεις έστω και μία κουβέντα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.242
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom