Χαρίζονται σε ταξιδιώτες...

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Γιατι βρε; Δεν προλαβαινεις σε 8 λεπτα να μπεις στο internet, να ανοιξεις τη σελιδα του travelstories.gr, να διαβασεις 5-6 θεματα μεχρι να πεσεις στο "χαριζονται σε ταξιδιωτες...", να ετοιμασεις βαλιτσα, να ντυθεις, να πας Στ. Λαρισης, να μπεις στο τρενο και να καθισεις στη θεση 93 στο βαγονι 6;

Αργοκινητο σε βρισκω. Πιστευω πως τουλαχιστον 3 ατομα τα καταφεραν και καθισαν στην συγκεκριμενη θεση.
Αν τα έκανα όλα αυτά, λογικά θα χρειαζόμουν 10-11 λεπτά..Οριακά θα έχανα το τρένο νομίζω..Κρίμα, την επόμενη φορά.
 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Χαριζεται ταξιδιωτικος οδηγος τοπ-10 για Βιεννη. Δεν θυμαμαι χρονια εκδοσης αλλα τον πηρα περσι (αν ενδιαφερεται καποιος μπορω να το τσεκαρω οταν θα ειμαι σπιτι)
 

mariaskg

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Αν τα έκανα όλα αυτά, λογικά θα χρειαζόμουν 10-11 λεπτά..Οριακά θα έχανα το τρένο νομίζω..Κρίμα, την επόμενη φορά.
mitskon εμένα μ'έσωσες!!!!!!
γλίτωσα τα 40€ που ήμουν έτοιμη να σκάσω στο σταθμό!!!
κερνάω καφέ στη Θεσσαλονίκη!!!:D
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.077
mitskon εμένα μ'έσωσες!!!!!!
γλίτωσα τα 40€ που ήμουν έτοιμη να σκάσω στο σταθμό!!!
κερνάω καφέ στη Θεσσαλονίκη!!!:D
Αν εννοείς ότι έχεις την πρόθεση να ταξιδέψεις, το εισιτήριο ήταν για τις 6 Απρίλη.
Αν το πρόλαβες εκείνο το βράδυ, προσκυνώ...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Οχι ρε χαλαρα εκανε λαθος και νομιζει οτι ειναι για αλλη ημερομηνια.Πως προλαβε?Εκτος αν ηταν μπροστα στο εκδοτηριο.
 

mariaskg

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Οχι ρε χαλαρα εκανε λαθος και νομιζει οτι ειναι για αλλη ημερομηνια.Πως προλαβε?Εκτος αν ηταν μπροστα στο εκδοτηριο.
Ήμουν όντως στο εκδοτήριο;) να'ναι καλά ο φίλος που μου χε πει για το συγκεκριμένο forum..!! Ταξίδεψα κι είμαι από προχθές Σαλόνικα!
Για το Guiness δεν ξέρω, ένα lotto το' παιξα πάντως!!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Τι να πω...μπροστα στο εκδοτηριο...μπραβο!!!Παντως να παρω τα ευσημα,γιατι εγω του προτεινα να το χαρισει:clap:(μερες πριν βεβαια)!!
Και γραφτηκες στο φορουμ,αφου πηρες το εισητηριο?
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Ήμουν όντως στο εκδοτήριο;) να'ναι καλά ο φίλος που μου χε πει για το συγκεκριμένο forum..!! Ταξίδεψα κι είμαι από προχθές Σαλόνικα!
Για το Guiness δεν ξέρω, ένα lotto το' παιξα πάντως!!
μήπως τρολλάρουμε λίγο :shock: :roll:?

Και πες οτι εσυ ησουν μπροστα στο εκδοτηριο....του άλλου πώς του ήρθε να το χαρίσει 5' πριν την αναχώρηση?
 

mitskon

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
εννοείται προσπαθούσα μέχρι τελευταία στιγμή να το πουλήσω. facebook, twitter, εδώ...αλλά δεν. και ναι, ένα τέταρτο πριν, είπα να το χαρίσω να μην πάει χαμένο...

@mariaskg
χαίρομαι πάρα πολύ που το χρησιμοποίησες!!! και περιμένω όντως κέρασμα την επόμενη φορά που θ' ανέβω Σαλονίκη ε;;!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.077
Περίεργο, πάντως να μην έχει ήδη κάποιος εισιτήριο στα χέρια του και να είναι μπροστά στο εκδοτήριο 8 λεπτά πριν την αναχώρηση. Αν σκεφτείς ότι κάποια λεπτά πριν σταματά η έκδοση των εισιτηρίων...Τέλος πάντων, πληροφοριακά, το βραδινό εισιτήριο στοιχίζει 19-21 ευρώ. Δηλαδή, περίεργα όλα αυτά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom