Χειμερινες διακοπές στην Ελλαδα

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Καλησπέρα σας!Θα ήθελα να κανονίσουμε με το φίλο μου ένα 3ημερο προς Νοέμβρη σε κάποιο χειμερινό προορισμό!Έχουμε πάει Πήλιο,Τρίκαλα,Λίμνη Πλαστήρα, Γιάννενα, Τρίκαλα Κορινθίας, Καλάβρυτα, Αρκαδία, Αράχωβα..Οπότε θα θέλαμε να δούμε και κάτι άλλο!Μας αρέσουν γενικά τα γραφικά χωριά που έχεις φύση να δεις,αν υπάρχει και κάποιο χιονοδρομικό κοντά θα είναι bonus!Σας ευχαριστώ πολύ!
Ορεινή Ναυπακτία.Αλλά χιονοδρομικό;
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
170
Likes
443
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Καλησπέρα σας!Θα ήθελα να κανονίσουμε με το φίλο μου ένα 3ημερο προς Νοέμβρη σε κάποιο χειμερινό προορισμό!Έχουμε πάει Πήλιο,Τρίκαλα,Λίμνη Πλαστήρα, Γιάννενα, Τρίκαλα Κορινθίας, Καλάβρυτα, Αρκαδία, Αράχωβα..Οπότε θα θέλαμε να δούμε και κάτι άλλο!Μας αρέσουν γενικά τα γραφικά χωριά που έχεις φύση να δεις,αν υπάρχει και κάποιο χιονοδρομικό κοντά θα είναι bonus!Σας ευχαριστώ πολύ!
Το Καρπενήσι είναι μια καλή επιλογή θα έλεγα! Συνδυάζει ότι ακριβώς θέλετε
 

Basonikol

Member
Μηνύματα
37
Likes
18
Καλησπέρα σας!Θα ήθελα να κανονίσουμε με το φίλο μου ένα 3ημερο προς Νοέμβρη σε κάποιο χειμερινό προορισμό!Έχουμε πάει Πήλιο,Τρίκαλα,Λίμνη Πλαστήρα, Γιάννενα, Τρίκαλα Κορινθίας, Καλάβρυτα, Αρκαδία, Αράχωβα..Οπότε θα θέλαμε να δούμε και κάτι άλλο!Μας αρέσουν γενικά τα γραφικά χωριά που έχεις φύση να δεις,αν υπάρχει και κάποιο χιονοδρομικό κοντά θα είναι bonus!Σας ευχαριστώ πολύ!
Επειδή και εγώ είμαι ακριβώς στη ίδια φάση με εσένα και ψάχνω προορισμούς αυτούς που βρήκα είναι Δημητσάνα βυτινα Στεμνίτσα φυσικά που είπαν και παραπάνω..μετά τέλεια είναι η Παύλιανη που επισης έχω πάει...κοίτα προς Καστοριά Νυμφαίο Φλώρινα επίσης καθώς και άγιο Παντελεήμονα Πιερία..!!
 

katerinaki17

Member
Μηνύματα
19
Likes
3
Επειδή και εγώ είμαι ακριβώς στη ίδια φάση με εσένα και ψάχνω προορισμούς αυτούς που βρήκα είναι Δημητσάνα βυτινα Στεμνίτσα φυσικά που είπαν και παραπάνω..μετά τέλεια είναι η Παύλιανη που επισης έχω πάει...κοίτα προς Καστοριά Νυμφαίο Φλώρινα επίσης καθώς και άγιο Παντελεήμονα Πιερία..!!
Καταλήξαμε σε Παύλιανη!μήπως έχετε να μου προτείνετε διαμονή,φαγητό?οποιαδήποτε πληροφορία καλοδεχούμενη!
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
349
Likes
1.334
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Έκλεισα τριήμερο Καλάβρυτα. Έχω να πάω πολλά χρόνια. Θα ήθελα προτάσεις για φαγητό. Ευχαριστώ
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Έκλεισα τριήμερο Καλάβρυτα. Έχω να πάω πολλά χρόνια. Θα ήθελα προτάσεις για φαγητό. Ευχαριστώ
Βαρβιτσιώτης..Άσχετα με το όνομα έχει καλό φαγητό..

Επίσης αξίζει επίσκεψη στο οινοποιείο Τετράμυθος.Έχει ωραία κρασιά.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.661
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom