Χειμερινεσ διακοπεσ 2012...βοηθεια...

spaik

Member
Μηνύματα
13
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
νισυρος
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλια
Καλησπερα σασ...Θα ηθελα την βοηθεια σασ,σκεφτομαστε να παμε χειμερινεσ διακοπεσ τον δεκεμβριο,μια εβδομαδα..Πεσανε καποιεσ ιδεες.Μια προταση ηταν να παμε στο αμβουργο σε ενα φιλικο μασ ζευγαρι,απλα λογου φοβου με τα αεροπλανα ειμαι πολυ δυστακτικη και δεν ξερω και αν αξιζει..Καμια ιδεα για ελλαδα???? εχω ακουσει για περτουλι,ελατη,αραχωβα,γιαννενα,μετσοβο και λουτρακι καιματσαλαν....Εκτοσ απο λουτρακι καιματσαλαν που εχω παει και οντωσ μου αρεσε πολυ αλλα δεν θελω να ξανα παω στο ιδιο μεροσ...για τα υπολοιπα αν εχετε παει θελω γνωμεσ και πληροφοριεσ..η και για καποιο αλλο μεροσ...σασ ευχαριστω πολυ..περιμενω απαντησεισ...
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Ψάχνωντας στην αναζήτηση θα βρεις παρα πολλές πληροφορίες για τα μερη που ρωτάς στο φορουμ.

Επίσης αν καταλήξεις σε Ελλάδα υπάρχουν κάποια ανάλογα θέματα
http://www.travelstories.gr/%E3%E5%...EC%EF%F2-%F3%F4%E7%ED-%E5%EB%EB%E1%E4%E1.html
http://www.travelstories.gr/%E3%E5%...E1-%F3%F4%EF%ED-%EF%EA%F4%F9%E2%F1%E7%3B.html
http://www.travelstories.gr/%F3%F4%...%F4%E7%ED-%F0%F1%F9%F4%E5%FD%EF%F5%F3%E1.html

Εδω θα βρεις ταξιδιωτικές ιστορίες για πολλά μερη για να παρεις ιδέες.
Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Ελλάδα - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλησπερα σασ...Θα ηθελα την βοηθεια σασ,σκεφτομαστε να παμε χειμερινεσ διακοπεσ τον δεκεμβριο,μια εβδομαδα..Πεσανε καποιεσ ιδεες.Μια προταση ηταν να παμε στο αμβουργο σε ενα φιλικο μασ ζευγαρι,απλα λογου φοβου με τα αεροπλανα ειμαι πολυ δυστακτικη και δεν ξερω και αν αξιζει..Καμια ιδεα για ελλαδα???? εχω ακουσει για περτουλι,ελατη,αραχωβα,γιαννενα,μετσοβο και λουτρακι καιματσαλαν....Εκτοσ απο λουτρακι καιματσαλαν που εχω παει και οντωσ μου αρεσε πολυ αλλα δεν θελω να ξανα παω στο ιδιο μεροσ...για τα υπολοιπα αν εχετε παει θελω γνωμεσ και πληροφοριεσ..η και για καποιο αλλο μεροσ...σασ ευχαριστω πολυ..περιμενω απαντησεισ...
Ολα τα μερη που ανεφερες,ειναι πολυ ομορφα,αλλα εγω θελω να σταθω στον φοβο των αεροπλανων.Προσπαθησε να το ξεπερασεις γιατι υπαρχουν πολλα ωραια ταξιδια και στο εξωτερικο,και οχι πιο ακριβα,που δεν θα μπορεσεις να κανεις.Και αυτοι οι φιλοι στο Αμβουργο,ειναι μια ευκαιρια να δεις αλλα πραγματα,να γεμισεις το ντουλαπακι των αναμνησεων σου!!Ειδικα για ευρωπαικες πολεις η διαρκεια των αερ.ταξιδιων ειναι μικρη και περναει ευχαριστα.Καλα ταξιδια!!:)
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Θα συμφωνήσω απόλυτα με την karfitsa...προσπάθησε να ξεπεράσεις τους φόβους σου. Δεν ξέρω αν το Αμβούργο αξίζει τον κόπο, δεν έχω πάει, αλλά δεν σε ενοχλεί το γεγονός ότι υπάρχουν τόσα ωραία μέρη στον κόσμο και λόγω της φοβίας σου δεν θα μπορέσεις να τα δεις? Πάντως αν επιμείνεις για Ελλάδα, εγώ προτείνω Ζαγοροχώρια...
 

alma

Member
Μηνύματα
3.753
Likes
15.225
Ορεινή Αρκαδία.Δημητσάνα,Στεμνίτσα,Βυτίνα...άγρια ομορφιά,καθαρή ατμόσφαιρα,υπέροχη φύση,ξενώνες με τζάκι στο βουνό.Από τους ομορφότερους χειμερινούς προορισμούς.
 

tinasak

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ρομαντικό κ χουχουλιάρικο
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική
Θα συμφωνίσω για Δημητσάνα,Στεμνίτσα,Βυτίνα. Οσο για τα αεροπλάνα μια απόφαση ειναι.. καλυτερα να πας καπου εξωτερικό τωρα που ειναι ευκαιρια .. Στην Ελλαδα μπορεις να πας οποτε θέλεις!
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Καλησπερα σασ...Θα ηθελα την βοηθεια σασ,σκεφτομαστε να παμε χειμερινεσ διακοπεσ τον δεκεμβριο,μια εβδομαδα..Πεσανε καποιεσ ιδεες.Μια προταση ηταν να παμε στο αμβουργο σε ενα φιλικο μασ ζευγαρι,απλα λογου φοβου με τα αεροπλανα ειμαι πολυ δυστακτικη και δεν ξερω και αν αξιζει..Καμια ιδεα για ελλαδα???? εχω ακουσει για περτουλι,ελατη,αραχωβα,γιαννενα,μετσοβο και λουτρακι καιματσαλαν....Εκτοσ απο λουτρακι καιματσαλαν που εχω παει και οντωσ μου αρεσε πολυ αλλα δεν θελω να ξανα παω στο ιδιο μεροσ...για τα υπολοιπα αν εχετε παει θελω γνωμεσ και πληροφοριεσ..η και για καποιο αλλο μεροσ...σασ ευχαριστω πολυ..περιμενω απαντησεισ...
Το Αμβούργο είναι η ωραιότερη πόλη της Γερμανίας.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Απο φιλη μεγαλωμενη στη Γερμανια εχω ακουσει και γω ακριβως το ιδιο....μιλουσε με ενθουσιασμο για την πολη αυτη.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.277
Μηνύματα
886.036
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom