Χειμώνας στο TravelStories!

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Αφεντικοοο πριν με το pc εβλεπα αστερακια. Τωρα με τον mac βλεπω αραιη συννεφια βαρκουλες να αρμενιζουν φοινικοδεντρα και μερικη ηλιοφανεια. Πως θα γινει να ξαναδω αστερακια (απο τον mac οχι να τις φαω)?
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Και εγώ πάντως αν και έπεσε η θερμοκρασία τόσο στο pc όσο και στο laptop εξακολουθώ και βλέπω ήλιους κλπ. Οποιος μπορεί ας βοηθήσει.
Το ctrl+f5 πάντως δεν έπιασε.
Αναμένω βοηθεια.:xmas_smile:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ρε παιδια εξω χιονιζει και δω μεσα ειμαστε με τα μαγιο και τους κοκκοφοινικες!!
Μουμπλε, μουμπλε τι συμβαινει στον πλανητη του φορουμ??
Μα τις χιλιες χιονομπαλες!
Απαιτω να επιστρεψει αμεσα το σκουφακι στο αβαταρ μου... Ξυλιασαν τα μπουτακια μου...:xmas_evil::xmas_evil:
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Ok κατάλαβα τι γίνεται. Υπάρχει πρόβλημα με την εμφάνιση σε Internet Explorer.

Επειδή ο αμερικάνος που τόφτιαξε κοιμάται τώρα γυρνάω το παλιό (εξάλλου 20 βαθμούς έχει έξω :xmas_cheesygrin:) και το βράδυ που θα διορθωθεί θα επαναφέρω τα χιόνια (μαζί με τα χιόνια που θα φτάσουν και εδώ) :xmas_mrgreen:
Παρακαλώ διαβάστε αυτό.
Το θέμα θα ξανανοίξει όταν επανέλθει ο "χειμώνας"
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.230
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Επανήλθε η χειμωνιάτικη εμφάνιση, λύθηκε το πρόβλημα στον Internet Explorer, και τώρα εκτός από ένα bug που έχει στις πολύ μεγάλες αναλύσεις, θα πρέπει να φαίνεται κανονικά.

:)
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Αχ τι καλά, επιτέλους χειμώνας!!
Dim, μην ξαναμιλήσεις!!!
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Να ρωτήσω κάτι? Οι φωτογραφίες μου όλες υπερβαίνουν το όριο του μεγέθους γιατί είναι τραβηγμένες με SLR. Σε αυτή την περίπτωση τι μπορώ να κάνω για να τις ανεβάσω ή δεν γίνετε τίποτα?
 
Last edited by a moderator:

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μια χαρα παιδια!Και σκουφακια κοκκινα φοραμε και δεν υπαρχει και αυτο το ζαλιστικο μπλε.Ολα καλα.
 

LastMan78

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική με μηχανή..
Να ρωτήσω κάτι? Οι φωτογραφίες μου όλες υπερβαίνουν το όριο του μεγέθους γιατί είναι τραβηγμένες με SLR. Σε αυτή την περίπτωση τι μπορώ να κάνω για να τις ανεβάσω ή δεν γίνετε τίποτα?
Μπορείς μέσω κάποιου προγράμματος επεξεργασίας φωτογραφίας (π.χ. Photoshop) είτε να μικρύνεις την φωτογραφία ή να το σώσεις σαν .jpeg χαμήλης ποιότητας.
 
Last edited by a moderator:

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Μπορείς μέσω κάποιου προγράμματος επεξεργασίας φωτογραφίας (π.χ. Photoshop) είτε να μικρύνεις την φωτογραφία ή να το σώσεις σαν .jpeg χαμήλης ποιότητας.
Ευχαριστω πολύ για την βοήθεια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.631
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom