Χειραποσκευη και αλκοόλ

audiopain

Member
Μηνύματα
23
Likes
17
Καλημερα στο φόρουμ. Το Σάββατο πετάω με Ryan για Οσλο. Επιτρέπεται να εχω αλκοόλ μαζι μου στη χειραποσκευη; Γνωρίζω για τον περιορισμό των 100 ml στα υγρά. Μπορω να εχω ας πουμε 2 μικρά μπουκάλια με αλκοόλ, κατω των 100 ml το καθένα;Eυχαριστω!
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
ναι. αλλα μπορεις να αγορασεις και απο το αεροδρομιο.μετα τον ελεγχο
 

audiopain

Member
Μηνύματα
23
Likes
17
Α μάλιστα... Δε θα μου δημιουργήσουν θεμα δλδ ... Απ τα duty free υπάρχει παλι θεμα με τα ml?
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.297
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Έχω κουβαλήσει Gluwhein, Vinho Verde στο αεροπλάνο, κανονικά μεγέθη, αγορασμένα μετά τον έλεγχο μια χαρά...Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι..
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Α μάλιστα... Δε θα μου δημιουργήσουν θεμα δλδ ... Απ τα duty free υπάρχει παλι θεμα με τα ml?
Οχι δεν υπαρχει θεμα με τα ml μετά τα duty free. Θα σου βάλουν τα μπουκάλια σε τσάντα που σφραγίζει από πάνω.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Καλημερα στο φόρουμ. Το Σάββατο πετάω με Ryan για Οσλο. Επιτρέπεται να εχω αλκοόλ μαζι μου στη χειραποσκευη; Γνωρίζω για τον περιορισμό των 100 ml στα υγρά. Μπορω να εχω ας πουμε 2 μικρά μπουκάλια με αλκοόλ, κατω των 100 ml το καθένα;Eυχαριστω!
2 μικρα μπουκαλακια ποτου των 100 ml περισσοτερο για υποθετα μου μοιαζουν παρα για ποτα. Το bisolvon το φαρμακο ειναι 250ml.
Αγοραζεις τα ποτακια σου απο το "duty free" οπως ειπωθηκε.
Αν σου αρνηθουν να τα μεταφερεις, τα πινεις επιτοπου, γινεσαι ντιρλα και κανεις την καλυτερη πτηση της ζωης σου ξεχνωντας πως πετας με ryan.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom