Χιόνια χιόνια χιόνια.........αλλά πού;

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Αισίως τα Πηγάδια φτάσανε το 1 μέτρο στην κορυφή και χιονίζει έντονα. Τα ρατρακ πατάνε και το Σάββατο ανοίγει με σούπερ πούδρες!!!
 

Diuk

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική
Καλησπέρα παιδιά κ χρόνια πολλά με υγεία! Στο χιονοδρομικό στο Περτούλι Τρικάλων το ύψος χιονιού έχει ξεπεράσει τα 100 εκατοστά κ λειτουργεί από σήμερα πλήρως :xmas_biggrin:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
χρόνια πολλά και απο εμένα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Tελικα χιονια everywhere!!!
Αντε βρε να περασετε καλα εσεις οι χιονατοι.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Για να ρωτησω και εγώ. Αν πανε όλα καλά την Παρασκευή θα είμαι Καστοριά.
Εχουμε καμία άμεση πληροφόρηση για χιονι και την κατάσταση του οδικου δικτυου στον Νομο όπως και στον γειτονικό Φλωρίνης;
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Mετά απο μια πολύ καλή - σημερινή - βόλτα στον ηλιολουστο Νομο Γρεβενών, εχω να πω πως το χιονι παραμένει ( παγωμένο), οι δρόμοι ειναι ανοιχτοί και σε καλή κατάσταση, το χιονισμένο τοπίο ειναι όπως πάντα υπέροχο, στη Βασιλίτσα ειχε αρκετό κόσμο και στην Σαμαρίνα ήταν πολύ όμορφα, με λιγοστό κόσμο βέβαια.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
Ψιλοχιονίζει στο Βόλο και μ' αυτό το ρυθμό ούτε έτσι θα δούμε άσπρη μέρα...:D
Στο Πήλιο, που έχει καλυφθεί όλο απο σύννεφο χιονιά, τα πράγματα είναι καλύτερα απο χιόνι ..:)
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Δεν ξέρω τι θα γίνει, χιονίσει δεν χιονίσει το βράδυ στην Αθήνα εγώ θα βγω να παίξω χιονοπόλεμο...:evil:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
Πολύυυυ χιόνιιι

awww.snowreport.gr_snowcam_pilio_current.jpg_1a35e36b0af7f7c3150b3d02f949a5fe.jpg



Που είναι οι πυλώνες οεο.....αυτό θα λένε τη Δευτέρα στο Χ. Κ. Πηλίου γιατί απ' ότι φαίνεται η χιονόπτωση θα συνεχιστεί και το Σαββατοκύριακο...Ήδη το χιόνι έχει ξεπεράσει τα 3 μέτρα.......Λέτε να ξεπεράσει το προ δεκαετίας ρεκόρ των 7 μέτρων;

Αλλά βλέπω και στα υπόλοιπα χιονοδρομικά γίνεται ένας χαμός....
Αυτό το χιόνι αν οι συνθήκες είναι καλές μπορεί να το κρατήσει μέχρι το Πάσχα...

Να και μια άλλη cam απο το Σαλέ

awww.snowreport.gr_snowcam_pilio_pleiades.jpg_dc27f48558540837899eb7210fb2d7e2.jpg
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αντε βρε φετος ανοιξατε πρωτη φορα τετοιο θεμα εδω μεσα ..και το γρουσουζεψατε:bleh:
Καλες χιονομπαλες σε ολους .:lol:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
Γιατί καλέ το γρουσουζέψαμε....ίσα ισα....Υπάρχει κανείς που δεν του αρέσει το χιόνι έστω και σαν εικόνα....εντάξει σε κάποιους δεν τους αρέσει να κινούνται μέσα στο χιόνι αλλά είναι άσχημα να έχει χιόνι έξω, να έχεις αναμμένο τζάκι να ψήνεις καμια μπριζολίτσα κανα λουκάνικο να πίνεις κανα κρασάκι κανα ποτάκι ...και άλλα XXX...;;;
Εγω μπορεί να ψήφισα καλοκαίρι, με μαύρη καρδιά, αλλά κατα βάθος είμαι χιονάτος (χωρις 7 νάνες) :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.386
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom