Χρήματα επεστράφησαν

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Φίλοι μου ομοιοπαθείς της skyeurope πριν λίγα λεπτά ενημερώθηκα ότι τα 180 ευρώ
για εισιτήρια που έδωσα πριν μερικούς μήνες για ταξίδι το Σεπτέμβρη, μου επεστράφησαν στο λογ. της κάρτα μου. Τρεις μέρες μετά την υποβολή της αίτησης.
Και στα δικά σας
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Με συγχωρεις αν ρωτω ξανα κατι που εχει ειπωθει ξανα: θα μπορουσες να με ενημερωσεις που θα καταθεσω την αιτηση: στην τραπεζα η στην Skyeurope ; Σε ευχαριστω.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Με συγχωρεις αν ρωτω ξανα κατι που εχει ειπωθει ξανα: θα μπορουσες να με ενημερωσεις που θα καταθεσω την αιτηση: στην τραπεζα η στην Skyeurope ; Σε ευχαριστω.
Νo problem ΕΡΣΗ. με το αντίγραφο της ανακοίνωσης της sky για την επιστροφή των χρημάτων, kai toυ εισιτηρίου σου θα πας στην τράπεζα. Αυτοί θα αναλάβουν τα υπόλοιπα.
Μα γιατί καθυστέρησες, εγώ πήγα την επομένη 1/9 και 4/9 είχαν βάλει τα χρήματα. Απλά το έμαθα σήμερα που τους τηλεφώνησα
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ελειπα εκτος Θεσσαλονικης, γυρισα χθες. Θα παω αυριο στην τραπεζα. Σε ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση. Υποθετω οτι δεχονται ως εισιτηριο και τα confirmation που εχω ως e- mail καθοτι τα εισιτηρια τα εκλεισα μεσω internet.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ελειπα εκτος Θεσσαλονικης, γυρισα χθες. Θα παω αυριο στην τραπεζα. Σε ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση. Υποθετω οτι δεχονται ως εισιτηριο και τα confirmation που εχω ως e- mail καθοτι τα εισιτηρια τα εκλεισα μεσω internet.
ναι τέτοια είχα κι΄εγώ
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.091
Likes
1.696
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Από ποιά Τράπεζα σου επέστρεψαν τα χρήματα; Είμαι κι εγώ από τους παθόντες!
Είχα στείλει κι εγώ τα απαραίτητα ... έντυπα στην Αγροτική με fax (1/9) και δεν μου έχουν ακόμη απαντήσει.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Από ποιά Τράπεζα σου επέστρεψαν τα χρήματα; Είμαι κι εγώ από τους παθόντες!
Είχα στείλει κι εγώ τα απαραίτητα ... έντυπα στην Αγροτική με fax (1/9) και δεν μου έχουν ακόμη απαντήσει.

Από eurobank με κάρτα visa electron που την φορτίζεις. Το υποκατάστημα στη Κρήτη
έδωσε εντολή στο κεντρικό των Αθηνών, και όλη η διαδικασία έγινε απο κει.
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.091
Likes
1.696
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Τελικά και σε μένα επεστράφησαν τα χρήματα από τη χρέωση των εισητηρίων με sky europe.
Είμασταν πολύ τυχεροί!!!
 

athina15

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Ζηλανδία-Γ. Πολυνησία
Εγώ έκανα το μισό ταξίδι, δηλαδή τα μαντάτα τα έμαθα όταν ήμουν στο εξωτερικό και έψαχα να βρω τρόπο να επιστρέψω Ελλάδα. Ακόμα δεν μου έχουν απάντήσει τί ποσο θα μου επιστραφεί...Νομίζω όμως ότι έιναι λιγότερα από τα μισά...Έχει κανείς ιδέα;
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
εκανα αιτηση και εγω στην καρτα με την οποια εκλεισα τα εισητηρια απο το internet....ελπιζω συντομα και εγω να ειμαι τυχερος και να μου επιστραφουν τα χρηματα .....θα σας ενημερωσω .............
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
και εμενα μου επεστραφησαν τα χρηματα απο την sky europe....εκανα αιτηση στην καρτα της αγροτικης τραπεζας και πολυ συντομα τα χρηματα επεστραφησαν ......τελος καλο ....:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.719
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom