Χρήσιμο για βίζα

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Δε θυμάμαι αν το έχω ξαναγράψει
Embassy Information - embassies world wide
Βρίσκετε πληροφορίες για πρεσβείες όλων των χωρών.
Αν δεν έχει στην Ελλάδα, βρίσκετε μιας γειτονικής χώρας (ή μιας χώρας στην ΕΕ) και επικοινωνείτε μαζί τους. Στην ΕΕ μπορεί να έχουν και email και να απαντήσουν, αλλιώς τηλέφωνο.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Δε θυμάμαι αν το έχω ξαναγράψει
Embassy Information - embassies world wide
Βρίσκετε πληροφορίες για πρεσβείες όλων των χωρών.
Αν δεν έχει στην Ελλάδα, βρίσκετε μιας γειτονικής χώρας (ή μιας χώρας στην ΕΕ) και επικοινωνείτε μαζί τους. Στην ΕΕ μπορεί να έχουν και email και να απαντήσουν, αλλιώς τηλέφωνο.
μπήκα χτές για΄visa στους κιτρινομούρηδες..ελπίζω να μη με γυρίσουν πίσω...
έβαλα τα στοιχεία και θα στείλουν approval σε μιά δυο μερες θα την τυπώσω,και όταν φτάσω θα κολήσουν και την μούρη μου που θα την κρατώ σε Α4 τα λέω σωστά???
mpifteki έχε το νού σου ...:D απάντησε τώρα!
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
μπήκα χτές για΄visa στους κιτρινομούρηδες..ελπίζω να μη με γυρίσουν πίσω...
έβαλα τα στοιχεία και θα στείλουν approval σε μιά δυο μερες θα την τυπώσω,και όταν φτάσω θα κολήσουν και την μούρη μου που θα την κρατώ σε Α4 τα λέω σωστά???
mpifteki έχε το νού σου ...:D απάντησε τώρα!
Για Βιετνάμ λες? Ναι ... νομίζω τα είχα γράψει και εδώ πέρσυ που πήγα.
Με το approval αυτό (έχε μαζί σου και φωτογραφίες διαβατηρίου) παίρνεις αμέσως βίζα στο αεροδρόμιο. Νομίζω θέλουν και τα χρήματα σε δολλάρια.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Για Βιετνάμ λες? Ναι ... νομίζω τα είχα γράψει και εδώ πέρσυ που πήγα.
Με το approval αυτό (έχε μαζί σου και φωτογραφίες διαβατηρίου) παίρνεις αμέσως βίζα στο αεροδρόμιο. Νομίζω θέλουν και τα χρήματα σε δολλάρια.
πολλά thanks μου έφυγε ένα βάρος !!!:cool:
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Αχ βρε Ρενάτα, τα λέμε για τους νέους του φόρουμ, να τα λέμε και για τους βετεράνους... ολόκληρο θέμα υπάρχει ήδη Βιετνάμ - Βιζα. Εγώ τη βίζα την έβγαλα στην Καμπότζη οπότε δεν ξέρω να σου πω από πρώτο χέρι αλλά άκου τον ipanag και τον elgeo2 που το έχουν κάνει με αυτό τον τρόπο! ;)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Αχ βρε Ρενάτα, τα λέμε για τους νέους του φόρουμ, να τα λέμε και για τους βετεράνους... ολόκληρο θέμα υπάρχει ήδη Βιετνάμ - Βιζα. Εγώ τη βίζα την έβγαλα στην Καμπότζη οπότε δεν ξέρω να σου πω από πρώτο χέρι αλλά άκου τον ipanag και τον elgeo2 που το έχουν κάνει με αυτό τον τρόπο! ;)
το διάβασα αλλα μπερδεύτηκα !! τώρα όμως ξεμπερδεύτηκα...και φαντάσου με τον ίδιο τρόπο είχα βγάλει για myanmar αλλα που το μυαλό μου είναι κουνουπίδι απο την ζέστη..!!χίλια ευχαριστώ!!
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
μπήκα χτές για΄visa στους κιτρινομούρηδες..ελπίζω να μη με γυρίσουν πίσω...
έβαλα τα στοιχεία και θα στείλουν approval σε μιά δυο μερες θα την τυπώσω,και όταν φτάσω θα κολήσουν και την μούρη μου που θα την κρατώ σε Α4 τα λέω σωστά???
mpifteki έχε το νού σου ...:D απάντησε τώρα!
Το ιδιο εκανα κι εγώ.
Απ΄οτι θυμάμαι λένε να την τυπώσεις σε δυο αντίτυπα.
Καμπότζης βιζα έβγαλες;
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Το ιδιο εκανα κι εγώ.
Απ΄οτι θυμάμαι λένε να την τυπώσεις σε δυο αντίτυπα.
Καμπότζης βιζα έβγαλες;
όχι!να βγάλω απο δώ ή απο εκεί!!:D
θα ρωτήσω τον σύνδεσμο στο vietnam μηπως να την βγάλει απο εκεί,μιάς και η καμπότζη είναι στο τέλος του ταξιδιού...και θα πάμε αεροπορικώς απο phnom penh --siem reap.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
A... το σάιτ , μάλλον ακολουθει κάποιες βουδιστικές αργίες και ανοίγει κατά βούληση.
Εχε υπομονή.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom